Reklama
aplikuj.pl

Tom Hanks wraz żoną zakażeni koronawirusem

Tom Hanks, Rita Wilson, Tom Hanks koronawirus, koronawirus, Elvis Presley

Tom Hanks na swoim Instagramie poinformował, że razem z żoną, Ritą Wilson zostali przebadani pod kątem koronawirusa. Niestety, wynik okazał się pozytywny.

Tom Hanks, przebywa wraz z żoną Ritą Wilson w Australii, gdzie miały ruszyć zdjęcia do filmu o życiu Elvisa Presleya. Na swoim Instagramie aktor opublikował wpis, w którym możemy przeczytać o tym, że para została przebadana na obecność koronawirusa, a wynik okazał się pozytywny.

Rita i ja jesteśmy w Australii. Poczuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy mieli przeziębienie, było nam zimno, mieliśmy bóle mięśni. Aby zachować się dobrze w stosunku do panującej na świecie sytuacji przebadaliśmy się na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny.

Co teraz? Służby medyczne mają procedury, których trzeba przestrzegać. Będziemy testowani, obserwowani i izolowani tak długo, jak będzie tego wymagało zdrowie i bezpieczeństwo publiczne.

Hanks obiecuje też informować swoich fanów na bieżąco. Trzymamy więc kciuki za zdrowie pary i mamy nadzieję, że szybko wyzdrowieją.