WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Obsyp BMW 8 złotem w ramach serii Golden Thunder Edition

Co powiecie na eleganckie połączenie czerni i złotych akcentów na swoim najnowszym BMW? Jeśli celujecie w serię 8., edycja Golden Thunder wpadnie w Wasz gust.

BMW Golden Thunder Edition są specjalną edycją dla całej serii 8 (od Coupe do Gran Coupe i od 840i do M850i xDrive), który sprowadza się do ekskluzywnego wyglądu i wyposażenia BMW Individual. Jest więc czysto estetyczny, więc na większe osiągi lepiej nie liczcie. Komfort został w nich jednak zwiększony.

Głównym punktem w Golden Thunder Edition jest zastosowanie złotych akcentów na korpusie tego największego dla BMW SAV, czyli Sport Activity Vehicle. Te złote zdobienia rozciągają się od rogów przedniego zderzaka przez boczne spódnice, łącząc się finalnie na tylnej konsoli. Wzbogacają je ponadto utrzymane w podobnym kolorze, ale wykończone na błysk 20-calowe felgi ze stopów lekkich M, podobnie jak tylny spojler M.

Dla najlepszego efektu BMW w tej edycji postawił na kolor Sapphire Black lub Frozen Black w wydaniu metalicznym. Całość uzupełnia pakiet High Gloss Shadow Line, który sprowadza się m.in. do czarnych zacisków hamulcowych.

Wewnątrz 8 Series Golden Edition ma czarne wykończenie ze skóry Merino z napisem „Golden Thunder Edition” na przednich zagłówkach. Coupe i Gran Coupe mają podszewkę dachową Alcantara w kolorze antracytowym, a także wykończenie wnętrza w kolorze złotej siatki aluminiowej.

Czytaj też: Sześć najlepszych modeli Bugatti Veyron według głównego projektanta

Wewnątrz z dodatków nie zabrakło szkła CraftedClarity dla wybranych elementów sterujących oraz systemu dźwięku przestrzennego Diamond Bowers & Wilkins. Cena pozostaje nieznana, ale BMW zapowiedziało, że będzie produkowany od września 2020 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News