Reklama

BMW chciało specjalny rower i go dostało

BMW, 3T, 3T Exploro, rower BMW

Chociaż producenci samochodów ostatnio coraz częściej sięgają po elektryczne pojazdy, które wrzucają do zestawu z samochodami, to tym razem BMW poszło w stronę rowerów.

We współpracy z producentem rowerów 3T, BMW przedstawiło właśnie miejski rower szutrowy, który powinien zapewnić czystą przyjemność z jazdy. Połączenie włoskiego eksperta od dwukołowców z bawarską firmą samochodową nie jest jednak projektem od podstaw, a przerobioną nieco edycją 3T Exploro w dwóch wariantach kolorystycznych („szary/szary” i „szary/niebieski”).

Czytaj też: Ten elektryczny rowerek miejski za 500$ zmieści się Wam do plecaka

3T Exploro BMW łączy ze sobą aerodynamiczną ramę z włókna węglowego, najlżejsze na świecie karbonowe korby aerodynamiczne, ekskluzywne skórzane siodło Brooks i pasujące do nich skórzane gripy Brooks. Całość uzupełniają aluminiowe koła Fulcrum, opony Schwalbe One Speed i wreszcie innowacyjny zestaw przerzutek Shimano GRX do rowerów szutrowych.

Czytaj też: Co oferuje modularny elektryczny rower Saigon?

Jak czytamy w ogłoszeniu dyrektora działu BMW Lifestyle:

3T był dla nas naturalnym wyborem dla naszych klientów, ponieważ model 3T Exploro jest najlepszym dostępnym rowerem szutrowym, łączącym wydajność, luksus i przyjemność z jazdy. […] idealnie komponuje się z minimalistycznym designem BMW.

Gaston Streiger

Obie wersje kolorystyczne motocykla 3T Exploro do BMW będą wkrótce dostępne do zakupu u wybranych dealerów BMW i centrów 3T.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News