WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Jeszcze więcej przedpremierowych fotek BMW M3 i M4

Premiera BMW M3 i M4 będzie miała miejsce już w tę środę, dlatego BMW słusznie daje nam tego potwierdzenie w nowych, przedpremierowych fotkach.

Te nowe zdjęcia, to bezpośrednia kontynuacja zestawu z ubiegłej soboty, ale tym razem pokazuje nie tylko M3, ale również M4 w tym samym ukryciu wśród zielonej mgły. Podczas gdy zdjęcia tego pierwszego ponownie skupiają się na jego konsoli i masce, fotki drugiego pokazują już sportowy fotel i sześciobiegową gałkę skrzyni manualnej.

Warto przypomnieć, że standardowe M3 i M4 zadebiutują 23 września i najpewniej nie doczekamy się wtedy debiutu np. wariantu GTS. Wiemy już jednak, że nowy sedan M3, a nawet towarzyszące mu coupe M4, napędzi 3,0-litrowy rzędowy sześciocylindrowy silnik z podwójnym turbodoładowaniem.

Ten zapewni moc 473 koni mechanicznych, pozostawiając kupującym do wyboru sześciobiegową manualną lub ośmiobiegową automatyczną skrzynię biegów. Wersja Competition podniesie moc silnika do 503 KM za cenę przymuszenia do automatycznej skrzyni.

Czytaj też: Konkurencja nie pozostawiła suchej nitki na Fordzie Raptorze

W chwili premiery oba warianty (może debiut zaliczy też kabriolet M4?) będą wyposażone w napęd na tylne koła, a konfiguracja z napędem na wszystkie będzie dostępna w późniejszym terminie dla sedana i coupe. Wiemy również, że BMW opracowuje kombi M3 Touring, ale ten nie będzie gotowy do produkcji przez około dwa lata.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News