WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Zdziwił Was grill nowego BMW 4? Wersja M4 zaskakuje jeszcze bardziej

Nowe BMW M4 jest dla nas ciągle tajemnicą, ale najnowsze zdjęcie szpiegowskie od Bimmer Post nieco ją odsłaniają i tak – wszystko tyczy się osłony chłodnicy.

W zapowiedzianym niedawno BMW 4 2021 trudno było nie dostrzec elegancji i kunsztu, połączenia, które nie ma żadnego znaczenia, jeśli nie zaakceptujecie dwóch wielkich nerek, pełniących funkcje maskownicy chłodnicy. W BMW M4 te będą podobne… ale nie do końca.

Na poniższym zdjęciu widzimy coś, co nie zaskakuje kształtem i rozmiarem, bo już się do tego przyzwyczailiśmy. Zaskakują jednak poziome listwy, a nie misterna siatka z BMW 4 Coupe. Niekoniecznie wygląda to lepiej/agresywniej, ale wiadomo – oceńcie to sami.

Po bokach zderzaka znajdują się z kolei pionowe otwory wentylacyjne, ale nie wiemy, czy to tylko wizualny dodatek, czy rzeczywiście system chłodzenia hamulców. Kolejną zmianą, którą możemy zaobserwować w porównaniu do standardowego BMW 4 2021 wydatna krawędź przedniego spojlera. Przeprojektowana maska ma z kolei dwa wgłębienia, które wydają się rozciągać na całej długości.

Czytaj też: Test maksymalnej prędkości Audi R8 zaskakuje

BMW niedawno ogłosiło, że M3 Sedan i M4 Coupe będą miały swoją premierę we wrześniu. Dynamiczny duet będzie oferowany z napędem na tylne i wszystkie koła, manualną i automatyczną skrzynią biegów, a także w wersji Competition o mocy 503 koni mechanicznych.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News