WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Bo Peep powraca do Toy Story 4. Zobaczcie najnowszy teaser

W sieci pojawiło się właśnie nowe wideo promujące kontynuacje jednej z najbardziej kultowych bajek Pixara. Możemy zobaczyć dawno niewidzianą postać. Pasterka, Bo Peep powraca do Toy Story 4.

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Bo Peep odegra ważną rolę w kontynuacji przygód Chudego, Buzza i innych zabawek. Cóż, nie wiemy jak ważna będzie dla fabuły, ale jedno jest pewne – Bo Peep powraca do Toy Story 4.

Bo Peep powraca do Toy Story 4. Zobaczcie najnowszy teaser

Dwunastosekundowy klip pokazuje Woody’ego i Buzza Astrala stojących spokojnie, gdy nagle zmienia się tło a znikąd wyskakuje Bo Peep. Bohaterowie mimo zaskoczenia są zadowoleni z jej powrotu. Przypomnijmy, że Bo nie pojawiła się w poprzedniej części. Nie wiadomo, czy plotki o tym, że będzie główną postacią Toy Story 4 są prawdziwe. Na pewno fajnie będzie zobaczyć ją znowu, zwłaszcza, że porzuciła pasterską sukienkę na rzecz praktycznych spodni. Nadal jednak ma swoją laskę.

Zobaczcie teaser Toy Story 4

Z doniesień na temat fabuły wiemy, że w finale filmu czeka nas prawdopodobnie śmierć któregoś z bohaterów. Wygląda więc na to, że czeka nas niezwykle emocjonalne zakończenie.

Toy Story 4 trafi do kin w czerwcu. Za reżyserię odpowiada Josh Cooley. A głosów głównym bohaterom w oryginalnej wersji użyczą: Tom Hanks, Michael Keaton, Joan Cusack, Kristen Schaal, Tim Allen oraz Bonnie Hunt. Usłyszymy też Keanu Reevesa, jednak jego rola jest tajemnicą.

Czytaj też:  Zobaczcie pierwszy teaser Birds of Prey

Źródło: express.co.uk