Reklama

Bohaterowie Cyberpunk 2077 – kto jest kim?

bohaterowie cyberpunk 2077, cyberpunk 2077

Poznaliśmy nowych bohaterów Cyberpunk 2077. Co REDzi nam zdradzili?

Cyberpunk 2077 do niedawna kojarzył się tylko z postacią V i Jackie. Teraz jednak CD Projekt RED powoli odkrywa wszystkie karty i prezentuje informacje o kolejnych osobach. Poznajcie dwie bohaterki gry.

CD Projekt RED o Evelyn Parker:

Dla Evelyn Parker główną siłą napędową w życiu jest jej ambicja — od zawsze chciała zostać profesjonalną aktorką i robiła wszystko aby ten cel osiągnąć. Praca w domu lalek, którą zdobyła dzięki swojej inteligencji i rzeczowemu podejściu do branży, miała stanowić tylko tymczasową odskocznię, ale szybko stała się nieodzowną częścią jej życia.

Czytaj też: Aktorka z The Last of Us 2 otrzymuje groźby śmierci

CD Projekt RED o Judy Alvarez:

Na braindansie Judy Alvarez zna się jak mało kto w Night City. Umiejętności, innowacyjność i kreatywność w obchodzeniu się z tą technologią zyskały jej sławę i szacunek. Jako niepoprawna idealistka, Judy chciałaby zmienić świat na lepsze dlatego współpracuje z gangiem The Mox, gdzie pełni rolę technika i edytora BD.

Cyberpunk 2077 początkowo był nazywany grą RPG. Przez lata jednak wydawało się, że CD Projekt RED postanowił odchudzić trochę grę z tego typu elementów i coraz częściej wspominano o FPS. Ostatnie materiały powróciły jednak do zwracania uwagi na RPG. Prezentacja poszczególnych bohaterów może wskazywać, że rzeczywiście otrzymamy Role Playing Game, a nie strzelaninkę.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News