WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Bohaterowie Marvel’s Avengers będą mieli problemy psychiczne

Bohaterowie Marvel’s Avengers podczas gry przeżyją ciężkie chwile. Autor gry opowiada o tym, co nas czeka.

Square Enix chce pokazać Avengersów od trochę innej strony, niż zwykle robiły to filmy i komiksy. Dzięki temu powinniśmy otrzymać grę, która nie będzie zwykłą produkcją polegającą na zabijaniu masy przeciwników i ratowaniu świata. Autorzy obiecują pokazać bardziej ludzką stronę superbohaterów. O co dokładnie im chodzi?

Czytaj też: Świat Red Dead Online poza mapą jest fascynujący

Shaun Escayg, który przeszedł do ekip Marvel’s Avengers z Naughty Dog, w którym to pracował przy Uncharted: Zaginione Dziedzictwo postanowił wytłumaczyć, czego spodziewać się po fabule. Wiedzieliśmy już, że Avengersi w nadchodzącej grze zostają oskarżeni o zniszczenie miasta i śmierć wielu ludzi. Jak wpłynie to na samych bohaterów?

Escayg zwraca uwagę, że w Avengers często już pojawiały się zalążki takich wątków. Bruce Banner, który nagle staje się Hulkiem nie może w pełni zrozumieć kim tak naprawdę jest. Tony Stark? Inteligentny i polegający tylko na technologii, ale też arogancki i podejmujący decyzje, na które nie zdecydowaliby się inni bohaterowie. Marvel’s Avengers wyciąga właśnie te wątki na pierwszy plan.

Jak poradzić sobie z tym co się stało podczas zaprezentowanego nam fragmentu rozgrywki? Czy któryś z herosów zrobił coś źle? Kto mógł postąpić inaczej? Avengersi będą stale zadawali sobie takie pytania. Shaun nie chciał zdradzać wszystkiego, ale poinformował, że superbohaterowie będą zmagali się z problemami psychicznymi.

Czytaj też: Kontynuacja God of War narysowana przez fana

Źródło: wccftech.com