WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Świat Red Dead Online poza mapą jest fascynujący

Świat Red Dead Online jest ogromny. A wiecie, że za jego granicami czeka masa tajemnic?

To, że Rockstar planował, aby świat jego ostatniej gry był jeszcze większy, już raczej wszyscy wiedzą. Jak jednak wyglądają te porzucone tereny? Ostatnia wyprawa graczy wyjaśniła wszystko. Co ciekawe, nie było to zwykłe chodzenie po nieoteksturowanych terenach.

Czytaj też: Minecraft 2D w skrzyni Minecrafta – moder stworzył grę w grze

Jak ekipie graczy udało się dostać poza mapę? Wystarczyło skorzystać z błędu, który znajduje się na jednej ze skał przy granicy mapy. Oto jak go wykorzystać.

Następnie pozostała już tylko eksploracja. Okazało się, że mapa Red Dead Online jest znacznie większa niż sądzono. Co zabawne, przestrzenie wyglądają jak prawdziwy Dziki Zachód. Jedna wielka pustynia z kilkoma krzakami zrobiła na odkrywcach wyjątkowe wrażenie. Nie zabrakło również kilku błędów.

Na “koniec”, jak im sie wydawało, ich przygody, gracze postanowili rzucić sie w przepaść. Stało się jednak coś dziwnego.

Po długim upadku, wylądowali oni w wodzie. Ich postacie przez chwilę tonęły, po czym zostały wyrzucone z powrotem do góry.

Gdy jednak skończyła się stamina – wszyscy zginęli. Niesamowite, jak pozostawione przez twórców lokacje mogą sprawić dużo zabawy.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 w 4K na Xbox One X, ale na dysku zaszaleje

Źródło: kotaku.com