Reklama
aplikuj.pl

Bohaterowie Redfall w szczegółach

Deweloperzy Redfall przybliżyli nam bohaterów swojej gry. W produkcji wcielimy się w jedną z czterech osób, a tytuł będzie możliwy do przejścia w kooperacji lub samotnie.

Bohaterowie Redfall

Oto kogo możecie spodziewać się w Redfall! Autorzy gry przygotowali grafiki ułatwiające tworzenie cosplayów postaci.

Layla Ellison – telekinetyczne zagrożenie

Layla to studentka inżynierii biomedycznej politechniki w Redfall, która zgłosiła się na ochotniczkę do eksperymentu medycznego przeprowadzanego przez miejscową firmę technologiczną, Aevum Therapeutics, aby ułatwić sobie spłacanie kredytu studenckiego. Podczas eksperymentu poprzez dziwny zbieg wydarzeń została obdarzona tajemniczą mocą. Teraz używa jej do walki z wampirami, które rozpanoszyły się po wyspie.

Czytaj też: Rayman Szalone Kórliki możecie zdobyć za darmo!

Devinder „Dev” Crousley – tropiciel kryptyd

Dev, genialny wynalazca obwołujący się mianem „tropiciela kryptyd”, zdobył sławę w internecie, próbując udowodnić istnienie dziwacznych i nadnaturalnych zjawisk, a do Redfall przybył z okazji promocji swojej najnowszej książki. Utknął na wyspie po tym, jak wampiry odcięły ją od kontaktu z resztą świata.

Remi de la Rosa – inteligentna inżynierka

Remi to błyskotliwa inżynierka i specjalistka od robotyki, która zawsze z determinacją starała się chronić ludzi wokół siebie, dlatego dołączyła do piechoty morskiej. Podczas akcji w przeróżnych kataklizmach opracowała Bribóna, zaawansowanego robota zaprojektowanego jako wabik, osłona i dron bojowy w jednym. Teraz Remi i Bribón muszą stawić czoła katastrofie, jakiej jeszcze nigdy wcześniej nie doświadczyli.

Czytaj też: Zadania poboczne i niemowa Isaac w Dead Space Remake

Jacob Boyer – snajper o przeklętym oku

Jacob piął się po szczeblach kariery, aż w końcu został członkiem tajnej jednostki sił specjalnych, w której wykonał szereg zadań zwiadowczych i bojowych. Po zwolnieniu ze służby dołączył do Bellweatheru, prywatnej firmy wojskowej, która wysłała jego jednostkę do Redfall na mocy tajemniczych rozkazów. Na wyspie Jacob został oddzielony od swojej drużyny, a przypadkowe spotkanie z ZREDAGOWANO obdarzyło go nowym okiem i widmowym krukiem do kompletu.