Reklama
aplikuj.pl

Rayman Szalone Kórliki możecie zdobyć za darmo!

rayman szalone kórliki

Pamiętacie jeszcze Rayman Szalone Kórliki? Tytuł z 2007, który pewnie leży gdzieś na Waszej półce od 2007 roku, możecie teraz dodać jako cyfrową kopię do konta Ubisoftu.

Ubisoft świętuje nowy rok księżycowy

Ubisoft przygotował się do świętowania nowego roku księżycowego. Firma uruchomiła na swojej stronie wiele promocji, a znajdziecie je pod tym linkiem. Warto dodać, coś czego wiele osób nie wie – gry w sklepie Ubisoftu możemy kupić taniej, wykorzystując punkty zdobywane w grach firmy. Za 100 punktów Units Ubisoft daje 20 procent zniżki. Oznacza to, że takie nadchodzące Assassin’s Creed Mirage można kupić u Ubisofu już za 160 złotych na PC!

Czytaj też: Śnieżyca zmiecie graczy The Crew 2?

Nowy rok księżycowy będzie rokiem królika. Ubisoft tematycznie wykorzystał sytuację i z tej okazji rozdaje Rayman Szalone Kórliki za darmo. Prezent można odebrać pod tym linkiem do 23 stycznia do godziny 16:00.

Rayman Szalone Kórliki z 2007 roku

Czego się spodziewać po Rayman Szalone Kórliki, które znane są na świecie jako Rayman Raving Rabbids?

Na krainę napadły hordy szalonych, nieobliczalnych królików, które porywały Raymana i zmuszają go do brania udziału w gladiatorskich wyzwaniach. Pomóż Raymanowi wygrać wolność drogą zabawiania i przechytrzania tych futrzastych wrogów. Walcz przy pomocy najśmieszniejszych ciosów na świecie. Ścigaj się na zwierzętach, bojuj na arenie, hipnotyzuj króliki przy pomocy swoich wypasionych ruchów tanecznych, miotaj mućkami, dój świnie, lub weź udział w szalonych strzelaninach na przepychacze! Sposoby na zabawę są nieskończone.

Czytaj też: Czy gracze PC przetrwają Returnal, aby poznać zakończenie?

Twórcy wyróżniające następujące cechy gry:

  • Ponad 70+ zadań w unikalnych stylizowanych światach – Pokonuj wyzwania, zabawiając króliki i odkrywaj nowe krainy z mnóstwem przedmiotów do zdobycia, takich jak kostiumy, muzyka i bajery dla celi Raymana
  • Masa szalonych ataków – Ujeżdżaj zwierzęta, walcz na arenie, tańcz, lub strzelaj przepychaczami
  • Szpanuj ciuchami – Bądź punkiem, rockowcem lub hiphopowcem i zabawiaj króliki, używając swoich wystrzałowych ruchów tanecznych; trzymaj je w swoim rytmie i zbieraj nowe przebrania. Zdobywaj popularność i odblokowuj dodatkowe przedmioty.
  • Baw się z przyjaciółmi – Do 4 graczy naraz może się zmierzyć w wariackich i dziwacznych grach wieloosobowych