Reklama
aplikuj.pl

Bolt wprowadza Bolt Franchise

Bolt Franchise ma być programem, który przyspieszy rozwój platformy Bolt i wprowadzi ją poza główne rynki w Europie i Afryce. Firma chce zapewnić usługę miejskiego transportu i dostaw także w Ameryce łacińskiej i Azji.

Bolt wprowadza Bolt Franchise – platforma ogłasza plany ekspansji w regionie Azji i Pacyfiku oraz Ameryki Łacińskiej

Nikita Utkins, Franchise Expansion Manager w Bolt powiedział:

W 2020 roku prawie podwoiliśmy liczbę naszych klientek i klientów, osiągając 50 milionów użytkowników w 40 krajach i 200 miastach. Bolt Franchise umożliwi lokalnym przedsiębiorcom korzystanie z naszej technologii i wiedzy rynkowej. Cieszymy się, że możemy zaoferować usługi transportowe, mikromobilne i dostaw milionom klientek i klientów w regionach Azji i Pacyfiku, Ameryki Łacińskiej i nie tylko

Bolt, jako pierwsza platforma mobilności na świecie wprowadzi międzynarodowy program franczyzowy usług dostaw jedzenia i transportu na żądanie. Firma połączy siły z wybranymi franczyzobiorcami oferując im za świadczenie usług udział w przychodach.

Czytaj też: eSkrzynka – z usługi skorzystało prawie 4,5 mln osób
Czytaj też: Te trzy modele iPhone’ów stracą wsparcie Apple
Czytaj też: „Studyjna jakość” dźwięku w aplikacji Netflix na Androidzie

Przystępujący do Bolt Franchise odpowiedzą za codzienną, lokalną działalność firmy wliczając w to działania marketingowe i obsługiwanie klientów, a także wprowadzanie w działanie aplikacji Bolt kurierów i kierowców. Dodatkowo przedsiębiorcy będą mogli świadczyć jedną lub kilka usług – przewozy osób, wypożyczanie hulajnóg i rowerów elektrycznych, dostawy żywności.

Nikita Utkins dodaje:

Usługi na żądanie zdobyły już popularność, jednak ich potencjał w obszarze innowacji nie został jeszcze w pełni wykorzystany. W Bolt mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z lokalnymi partnerami w krajach takich jak Meksyk, Rosja i Arabia Saudyjska.  Chcemy dać lokalnym przedsiębiorcom dostęp do światowej klasy technologii i zapewnić lepszą jakość usług milionom ludzi

Bolt Franchise jest otwarta dla aplikacji na całym świecie za pośrednictwem: bolt.eu/franchise.