WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Borderlands 3 na długim gameplayu – zobaczcie nowe mechaniki oraz starych znajomych

Borderlands 3 na długim gameplayu pokaże Wam wiele elementów gry. Czego się spodziewać po tej produkcji?

Borderlands 3 w końcu w całej okazałości! Gearbox zaprezentował nowy materiał z jedynej marki, którą im jeszcze wychodzi gry, na którą z utęsknieniem czekają miliony fanów na całym świecie. Twórcom nie wiodło się ostatnio zbyt dobrze. Fiasko Battleborn na pewno pożarło firmie wiele milionów dolarów.

Czytaj też: Pornograficzna gra VR Amoreon dostępna do pobrania

Na szczęście w przypadku Borderlands, autorzy jeszcze się nie pomylili przy produkcji ani razu, więc jest nadzieja na kolejną świetną produkcję. Wykreowany przez nich świat pokochało wiele osób, a niedawno zamknięte Telltale Games było w stanie przygotować ciekawą grę przygodową w tym uniwersum – Tales form the Borderlands. Jeśli jeszcze jej nie sprawdziliście, to gorąco polecam!

Nowy materiał z Borderlands pokazuje, że to ta sama dobra marka, która została rozwinięta o kolejne elementy. Od teraz każdy z graczy w kooperacji może liczyć na inny loot, a osłony, za którymi będziemy się chować – będą mogły się rozpadać.

Naszą główną bazą wypadową będzie Sanctuary III. Miejsce to da nam dostęp do sklepów i innych lokacji. Na pokładzie spotkamy też masę towarzyszy takich jak Sir Hammerlock, Mad Moxxi czy Patricia Tannis.

Czytaj też: Pierwszy zwiastun filmu Sonic the Hedgehog

Źródło: wccftech.com