WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Pierwszy zwiastun filmu Sonic the Hedgehog

Paramount wypuścił do sieci pierwszy zwiastun filmu Sonic the Hedgehog. Jak ukochana postać z gier wideo sprawdzi się w realnym świecie? Czy będzie to kolejny Detektyw Pikachu czy koszmar fanów? Zobaczcie sami.

Czytaj też: Mufasa i Simba na międzynarodowym plakacie z Króla Lwa

Zgodnie z oczekiwaniami pierwszy zwiastun filmu Sonic the Hedgehog ukazał się online. Pierwszy plakat wywołał sporo kontrowersji, a każde kolejne informacje i przecieki podsycały niezadowolenie fanów. Na razie materiał prezentuje się nieźle, choć nie zobaczymy znanych z gier lokacji. Zresztą sam niebieski jeż nie przypomina swojego growego odpowiednika. Musimy pamiętać, że choć studio chciało jakoś przywołać wspomnienia w tych, którzy grali w Sonica od dzieciństwa, to raczej nie oni są grupą docelową.

Pierwszy zwiastun filmu Sonic the Hedgehog

Dla starszego widza pokazany w trailerze humor raczej nie będzie górnolotny, podobnie jak dialogi. Twórcy raczej grają bezpiecznie, celując w przygodówkę dla trzynastolatków, a nawet i młodszych. Zdecydowanie na tle całości najlepiej prezentuje się Jim Carrey w roli Doktora Robotnika – głównego czarnego charakteru.

Zresztą, zobaczcie sami

Premiera filmu zaplanowana jest na 8 listopada

Czytaj też: Czy Disney+ zastąpi Netflixa?

Źródło: Collider