WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Borderlands 3 przypomina o sobie zabawnym zwiastunem

Gearbox przed tygodniem zapraszał nas na Celebration of Togetherness w Borderlands 3, które miało miejsce wczoraj. Ba, studio postarało się nawet o formalną, wirtualną kartę, która wspominała o dokładnej dacie i godzinie. Chociaż dostaliśmy nowy zabawy zwiastun, to jednak ten sprawia wrażenie czegoś na otarcie łez. 

Czytaj też: Szef Epic Games: Nie masz prawa kupować gry tam, gdzie chcesz

Nowy materiał w tradycyjnym dla serii szalonym stylu ukazuje nam to, co najlepsze, a więc absurd okalający markę Borderlands. Nie jest to jednak zwyczajna pokazówka, a ukazanie nacisku na tryb kooperacji, jaki będzie dostępny tradycyjnie w Borderlands 3. Nikt nie musi być przecież specjalistą, żeby wiedzieć, że to właśnie zabawa ze znajomymi jest w tej grze najlepsza. Stąd też główne postaci grają tutaj najważniejsze skrzypce, siejąc wokół zagładę do utworu Happy Together zespołu Turtles.

Niestety po ujawnieniu nowego materiału z Borderlands 3 okazało się, że na premierę gra nie będzie obsługiwać wieloplatformowości. Nie nastawiajcie się więc, że zagracie ze znajomymi, którzy korzystają z innego sprzętu (PC, Xbox One, PlayStation 4) już w dniu premiery, czyli 16 września 2019 roku.

Czytaj też: W Fallout 76 gracze stworzyli frakcję zabójców na zlecenie

Źródło: PCGamer