WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Borderlands 3 zapowiedziany!

Jeśli Gearbox jest w czymś dobry podczas swoich show, to z pewnością w budowaniu napięcia, bo po ogłoszeniu premiery remastera Borderlands 1, w którym ma zmienić się od groma elementów zabawy (pomimo samej grafiki) i udawaniu, że to już koniec, ruszył z oficjalną i pierwszą pełnoprawną zapowiedzią niczego innego, jak Borderlands 3!

Nie zrobił tego jednak w wielkim stylu, bo sam trailer (szczerze mówiąc, niespecjalnie mnie przekonał…) puszczono widowni na targach PAX w kilku FPSach, co i tak wywołało sporo krzyków zachwytu. Przy następnej próbie nie było lepiej i po kolejnym fiasku show w swoje ręce wziął Randy Pitchford, CEO Gearboxa zagadując tłum i wspominając, że nad Borderlands 3 pracowano przez całe pięć lat. Finalnie jednak udało się wyświetlić zapowiedź w przyzwoitej jakości:

Na niej widzimy kilka znajomych twarzy, kultowy styl grafiki, szereg nowych bestii oraz ludzkich przeciwników i broń – masę broni. Więcej szczegółów poznamy dopiero 3 kwietnia, kiedy to trafi do nas dokładna data premiery.

Czytaj też: Nowe gry na Oculus Quest – polski tytuł zmierza na headset VR

Źródło: YouTube