WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe gry na Oculus Quest – polski tytuł zmierza na headset VR

Nowe gry na Oculus Quest. Jakie produkcje zmierzają na platformę wirtualnej rzeczywistości?

Oculus Quest będą goglami VR bez kabli, bez komputera, a jednocześnie pozwolą na przyzwoitą oprawę graficzną i możliwości. Gogle jednak nie sprzedadzą się bez dobrych gier. Jakie produkcje trafią zatem na nadchodzącą platformę? Oculus podzielił się informacjami o kilku tytułach.

Czytaj też: IEM 2019 pobił kolejne rekordy

Wśród zapowiedzianych produkcji znalazło się kilka gier znanych nawet osobom nieprzepadającym za wirtualną rzeczywistością. Oculus opublikował materiał, w którym zbiera nadchodzące tytuły. Startowy line-up już teraz wygląda w porządku.

https://youtu.be/ryvsAjCaKKk

Oculus Quest otrzyma zatem Superhot VR, w którym czas płynie tylko gdy się poruszamy. Będzie również Dance Central, które możecie zobaczyć na materiale poniżej.

Jeśli dopiero będziecie zaczynali przygodę z wirtualną rzeczywistością to na pewno powinniście się zaopatrzyć w takie tytuły jak Moss, The Climb czy Vacation Simulator. Wbrew pozorom, ostatnia produkcja, która udowodniła swój potencjał w Job Simulator nie jest prostym demem technologicznym. To tytuł zabawny, który wie jak bawić się konwencją VR. Świetna produkcja do rozpoczęcia przygody z nową technologią. No chyba, że jesteście fanami Gwiezdnych Wojen. Vader Immortal zapowiada się równie dobrze.

Czytaj też: Możecie już zagrać w The Elder Scrolls: Blades na Androidzie

Źródło: dualshockers.com