WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

To najlepsze słuchawki douszne z redukcją szumu. Tak przynajmniej reklamuje je Bose

Mobilne słuchawki w postaci dousznych „wkładek” z wychwalaną technologią odcinania użytkownika od świata zewnętrznego – to tym razem ujawnił Bose w postaci dousznych słuchawek QuietComfort.

Od lat skuteczność eliminacji szumów słuchawek z serii QuietComfort firmy Bose jest na najwyższym poziomie, a teraz temu znanemu na całym świecie producentowi sprzętu audio udało się zminiaturyzować technologię. Dzięki temu upchnął ją do nowej pary prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych.

Jak powiedział Mehul Trivedi z firmy:

Spędziliśmy dużo czasu, upewniając się, że nasze nowe słuchawki douszne QuietComfort są najbardziej efektywnymi słuchawkami dousznymi z redukcją szumów, jakie kiedykolwiek istniały. Ale brzmią też niesamowicie i są przyjemne w noszeniu i użytkowaniu. To bezkonkurencyjna kombinacja, która stawia je na czele w branży i sprawia, że ​​są w każdym calu QuietComfort.

Bose doskonale wie, jak ważne jest zapewnienie odpowiednich warunków do działania technologii ANC, dlatego postarał się o dokładne dopasowanie słuchawek do kanału słuchowego i szereg mikrofonów do wykrywania zewnętrznego hałasu. Te współpracują z zupełnie nowym algorytmem w czasie rzeczywistym, odwracając pasmo dźwięku hałasu i generując go prosto do naszych uszu.

Całkowite odcięcie się od świata zewnętrznego może być w niektórych przypadkach niebezpieczne, dlatego Bose postarał się o aż 11 poziomów kontroli „przepuszczania” dźwięku. W kwestii brzmienia firma postawiła z kolei na „wierną reprodukcję”, obiecując bogaty i mocny bas na wszystkich poziomach głośności oraz całkowity brak elektronicznego syczenia (via New Atlas).

Czytaj też: TikTok nie ma co liczyć na przedłużenie daty bana

Słuchawki douszne QC łączą się bezprzewodowo ze źródłem muzyki, takim jak smartfon przez Bluetooth 5.1. Obsługują kodeki SBC, AAC, aptX HD i LDAC, wytrzymują na jednym ładowaniu do sześciu godzin, które rozciągają się o kolejne 12 za sprawą etui. Są też opatrzone certyfikatem odporności IPX4, obsługują sterowanie dotykowe i ważą po 8,5 gramów. A – jest też i cena, która wynosi 279,95 dolarów. Dostępność ruszy 29 września.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News