Reklama
aplikuj.pl

Nowy budżetowy Honor Tablet X7 już oficjalnie

Honor Tablet X7, Tablet X7, specyfikacja Honor Tablet X7, cena Honor Tablet X7

Pod koniec tamtego roku Huawei sprzedał swoją sub-markę Honor w imię ratowania przed restrykcjami USA, a nowym właścicielem stało się chińskie konsorcjum. Będąc teraz niezależną od Huaweia firmą, ta ujawniła już kilka nowych smartfonów, a jej najnowszym produktem jest Honor Tablet X7.

Honor Tablet X7 z myślą o najmłodszych

Nowy tablet wyróżnia się funkcjami z myślą o dzieciach na czele z tak zwanym centrum edukacji. Honor Tablet X7 będzie sprzedawany w Chinach w trzech wersjach, gdzie ta przeznaczona dla dzieci ma być dostarczana z silikonowym etui z wyceną 999 juanów (około 580 złotych). Dwie pozostałe wersje to model obsługujący tylko łączność Wi-Fi, który będzie sprzedawany za 899 juanów (około 522 złote) oraz wariant z łącznością 4G, za który przyjdzie chętnym zapłacić 1199 juanów (około 696 złotych).

Czytaj też: Test Huawei Band 6 – wielki konkurent Xiaomi, czy tylko kalka Honor Band 6?

Specyfikacja Honor Tablet X7

Honor Tablet X7 jest zasilany przez układ MediaTek Helio P22T współpracujący z 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD do 512 GB. Całość działa pod kontrolą systemu Android 10 z autorską nakładką graficzną MagicUI w wersji 4.0.

Urządzenie Honor Tablet X7 o 8,5 mm grubości i wadze 325 gramów posiada baterię o pojemności 5100 mAh z obsługą ładowania 10 W oraz wejście jack 3,5 mm.

Czytaj też: Możliwe, że Galaxy S21 FE zadebiutuje wcześniej niż się spodziewaliśmy

Wiemy także o jego 8-calowym wyświetlaczu LCD o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli oraz o jego trybie E-Book, który ma chronić nasze oczy podczas czytania. Jeśli chodzi o kamery, to prezentują się one następująco i sprowadzają się do aparatu przedniego z 2 Mpx matrycą i tylnym aparatem z autofokusem na bazie 5 Mpx jednostki.