Reklama

Możliwe, że Galaxy S21 FE zadebiutuje wcześniej niż się spodziewaliśmy

Tak prezentuje się Samsung Galaxy S21 FE na renderach

Bezpośredni następca bardzo popularnego Galaxy S20 FE, czyli Galaxy S21 FE jest nam coraz lepiej znany, przynajmniej w kwestii wyglądu i specyfikacji. A co z datą premiery? Ta nadal pozostaje tajemnicą, ale spekulacji jest sporo.

Kiedy zadebiutuje Galaxy S21 FE?

Choć oficjalnych specyfikacji ani zdjęć nam nie ujawniono, to przecieki zdradziły naprawdę dużo szczegółów odnośnie modelu Galaxy S21 FE. Oczywiście, zawsze w takich przypadkach istnieje margines błędu, pewne elementy mogą się różnić, ale zapewne nie jakoś bardzo dużo. Również rendery nie wydają się jakoś bardzo nieprawdopodobne, więc można się na nich śmiało opierać.

Czytaj też: Samsung Galaxy Z Fold 2 5G do zgarnięcia taniej o ponad 2 tysiące złotych!

Ostatnio też sporo się mówi na temat kolorystyki smartfona, bo jeśli wierzyć informacjom model ten ma być dostępny aż w sześciu kolorach – białym, szarym/srebrnym, niebieskim, różowym, jasnozielonym i fioletowym. Ciekawe, czy to się potwierdzi. Zagadką pozostaje również rdzeń, czyli procesor, jaki Samsung zamontuje w galaxy S21 FE. Nadal mówi się o dwóch opcjach zintegrowanych z modemem 5G – Qualcomm Snapdragon 888 i Exynos 2100 (więcej źródeł skłania się w stronę tego chipsetu).

Galaxy S21 FE, specyfikacja Galaxy S21 FE, Samsung Galaxy S21 FE

Jednak w tym wszystko jedno pozostało nadal największą tajemnicą – data premiery. Plotek na ten temat jest sporo, większość z nich wskazywała do tej pory na 19 sierpnia 2021 roku. Wówczas Samsung miał oficjalnie zaprezentować następcę Galaxy S20 FE. Pojawiły się jednak najnowsze doniesienia, które datę debiutu wskazują miesiąc wcześniej, czyli na lipiec 2021 roku. Co zatem z sierpniem? Cóż, okazuje się, że nie idzie on tak całkowicie w odstawkę, bo premiera to jedno, a wypuszczenie do sprzedaży drugie. Dlaczego tak?

Czytaj też: realme 8 5G już za kilka dni trafi do polskich sklepów

Braki w procesorach mobilnych są nadal ogromnym problemem w branży smartfonów i właśnie dlatego choć premiera mogłaby odbyć się w lipcu, to dopiero w sierpniu smartfon trafiłby do normalnej sprzedaży. Czy tak będzie w rzeczywistości? Tego nie wiemy i musimy poczekać na oficjalną informację od Samsunga