Reklama

Budżetowy tablet Samsunga wyciekł. Spójrzcie na srebrnego A7 Lite

Budżetowy tablet Samsunga, Galaxy Tab A7 Lite 2021

Widzimy go po raz kolejny i choć nieoficjalną specyfikację znamy od dawna, to teraz nowy Galaxy Tab A7 Lite, czyli budżetowy tablet Samsunga pokazał się nam w swoim srebrnym wydaniu.

Srebrny budżetowy tablet Samsunga na renderze

Samsung Galaxy Tab A7 Lite, czyli tania alternatywa dla modeli z serii Tab S7, która przy zachowaniu eleganckiego wyglądu próbuje skusić klientów swoją stosunkowo niską ceną, zbliża się do debiutu wielkimi krokami. Skąd to wiemy? Przede wszystkim z przecieków, bo te, choć nieoficjalne, od dawna są dla nas istnym drogowskazem w myśl nadciągających premier.

Czytaj też: Samsung Neo QLED – oferta telewizorów na 2021 rok

Chociaż nie znamy jeszcze dokładnej premiery, to A7 Lite z pewnością czeka odświeżenie na 2021 rok i mamy na to twarde dowody. Poniżej możecie zobaczyć kolejny przeciek z tym tabletem w roli głównej, który po raz pierwszy pokazał się w swoim jasno-szarnym, czyli po prostu srebrnym wydaniu. Jak się prezentuje? Oceńcie sami.

Na tych renderach, przedstawiających Samsung Galaxy Tab A7 Lite z każdej strony (pomijając górną i dolną krawędź). Jasny kolor pozwala nam lepiej dostrzec szczegóły rozłożonych elementów tego tabletu, z czego na przód, poza ekranem, przypada tradycyjne trio aparatu przedniego, czujnika i głośnika za siateczką.

Czytaj też: Czym jest nowy dysk Samsung PM9A1 i dlaczego to 980 Pro?

Z tyłu i na bokach jest już tradycyjnie. Obracając zorientowanego pionowo A7 Lite, naszym oczom ukaże się nazwa producenta w centrum, a w lewym górnym rogu moduł aparatu, który będzie wystawał nieco poza obrys obudowy. Rozkład elementów na bokach również nie zaskakuje, bo obejmuje przycisk on/off, podwójny przycisk głośności oraz tackę na kartę pamięci i SIM, a na dole dostrzegamy złącze zasilania i jack 3,5 mm.

Wcześniej dowiedzieliśmy się (via GSMArena), a to tak naprawdę najważniejsze, że nowy Galaxy Tab A7 Lite będzie chwalił się 3 GB pamięci RAM, 8,4-calowym wyświetlaczem LCD, układ SoC Helio P22T i 5100 mAh baterię.