Reklama
aplikuj.pl

Polski city-builder w Starożytnej Grecji. Builders of Greece z datą premiery

Polski city-builder w Starożytnej Grecji, Builders of Greece z datą premiery

Polska firma Blum Entertainment w pocie czoła rozwija swoją debiutancką grę o nazwie Builders of Greece. Grę, która spodoba się zarówno fanom city-builderów, jak i zakochanym w klimacie Starożytnej Grecji.

Znamy szacunkową datę premiery Builders of Greece

Zważywszy na obietnice twórców i materiały, którymi chwalą się regularnie na swoich profilach, ten tytuł będzie „oliwą i winem płynący”. Klimat dawnych czasów oraz pieczołowitość co do oddania charakteru tamtejszych realiów, to jedne z głównych celów niezależnych deweloperów, którzy zresztą przed kilkoma dniami pochwalili się harmonogramem. Harmonogramem o tyle ważnym, że wskazującym szacunkową datę premiery.

Czytaj też: Data E3 2023. Kiedy powraca znana impreza growa?

https://twitter.com/BlumEntmt/status/1574735326832369664

Na pierwszą pigułę informacji poczekamy jeszcze kilka tygodni, bo jeszcze w tym roku prezentacji ma doczekać się zwiastun przedstawiający samą rozrywkę. Następne kwartały będą przypominać nam o Builders of Greece regularnie, bo na początku 2023 roku (styczeń-marzec) debiut zaliczy wersja demo, po której nadejdzie czas na grywalny prolog oraz ogłoszenie dokładnego dnia premiery. Ten ma mieć miejsce na przestrzeni lipca-września, kiedy to dodatkowo zostanie zorganizowany konkurs dla graczy.