WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Biznes

Bukmacherzy obstawiają, kto zagra nowego Batmana

Ledwo otrzymaliśmy oficjalną informację, że Ben Affleck nie będzie grał już Mrocznego Rycerza. Choć oficjalnych informacji o castingu jeszcze nie ma, to bukmacherzy obstawiają, kto zagra nowego Batmana.

Zakłady bukmacherskie dotyczące kolejnego odtwórcy Batmana to ciekawa lektura. Widać, że zebrano różnych, najczęściej typowanych przez fanów, aktorów. Choć niektórzy wydają się w ogóle do roli nie pasować, to mimo wszystko lista jest bardzo interesująca. Fakt, że takie zakłady powstały nie dziwi. Popularność Batmana jest na tyle duża, że na pewno może się to opłacić.

Należy jednak pamiętać, że choć bukmacherzy obstawiają, kto zagra nowego Batmana, to nie oznacza, że mają jakikolwiek wgląd w listę castingową. Wyszczególnione nazwiska są tylko propozycjami do roli, jakie pojawiały się w sieci od dłuższego czasu. Każdy, kto choć trochę orientuje się w tematyce nadchodzącego Batmana od razu będzie umiał wykreślić paru aktorów. Przyglądając się tym nazwiskom można też odnieść wrażenie, że osoba za nie odpowiedzialna nie do końca jest zorientowana w filmowych uniwersach.

Bukmacherzy obstawiają, kto zagra nowego Batmana

Podobne zakłady dotyczące filmów i seriali pojawiają się bardzo często. Jeśli macie za dużo pieniędzy zawsze możecie spróbować swoich sił i sprawdzić, czy macie nosa. My wolimy poczekać na oficjalne informacje, albo plotki dotyczące castingów.

Premiera filmu The Batman zaplanowana jest na 25 czerwca 2021 roku, więc niedługo powinny pojawić się pierwsze doniesienia.

Czytaj też: James Gunn wyreżyseruje Legion Samobójców 2? Trwają negocjacje

Źródło: comicbookmovie.com