WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

James Gunn wyreżyseruje Legion Samobójców 2? Trwają negocjacje

W październiku ujawniono informację, że scenariusz do kolejnej części Suicide Squad 2 napisze James Gunn. Filmowiec odpowiedzialny za stworzenie obu Strażników Galaktyki został zwolniony z Disneya w lipcu zeszłego roku. Wygląda na to, że przeskoczy niedługo na drugą stronę barykady. Trwają właśnie rozmowy z Warner Bros. i możliwe jest, że James Gunn wyreżyseruje Legion Samobójców 2.

 Według The Hollywood Reporter, Gunn jest właśnie w trakcie negocjacji, by objąć fotel reżysera kolejnej części Suicide Squad. Choć roboczo nazywany to Legionem Samobójców 2, okazuje się, że najprawdopodobniej nowy projekt nie będzie sequelem. Dodatkowo, według plotek, James Gunn chce wprowadzić nowe postaci i nowych aktorów. Możliwe, że ze starego składu pozostanie tylko Harley Quinn (Margot Robbie) i Deadshot (Will Smith).

James Gunn wyreżyseruje Legion Samobójców 2?

Oczekuje się, że The Suicide Squad (pod taką nazwą ten projekt funkcjonuje) będzie utrzymany w klimacie Gunna. Jeśli tak się stanie, to jest ogromna szansa, by ten film zmazał złe wrażenie, jakie wywarł Legion Samobójców z 2016 roku.

The Suicide Squad ma zadebiutować w kinach 6 sierpnia 2021 roku.

Czytaj też: Fan znalazł Sanctum Sanctorum z Doctora Strange’a

Źródło: cbr.com