Reklama

Był piasek, są i kryształy – Cetrion drugą zupełnie nową postacią w Mortal Kombat 11

Był piasek, są i kryształy - Cetrion drugą zupełnie nową postacią w Mortal Kombat 11
Był piasek, są i kryształy - Cetrion drugą zupełnie nową postacią w Mortal Kombat 11

Może to i fajnie oglądać znajome twarze sprzed kilkunastu lat w nowych odsłonach, ale co za dużo, to nie zdrowo. Tym razem twórcy Mortal Kombat 11 ujawnili bohaterkę Cetrion, która zawita w szeregi grywalnych postaci nowej odsłony, jako już drugi, zupełnie nowy nabytek. Pierwszym był oczywiście grzebiący w upływie czasu Geras, którego znakiem rozpoznawczym był… piach.

Czytaj też: Noob Saibot rozsadzi Was od środka w Mortal Kombat 11

W projektowaniu Cetrion twórcy obrali jednak inną drogę i postawili na wyczuwalną epickość, odzianą we wdzianko z zielonkawych kryształów lub kamieni. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, ponieważ Cetrion jest Starożytną Boginią, która ewidentnie ma coś wspólnego z podstawowymi elementami, co widać na poniższym materiale prezentacyjnym.

Ogień, woda, rośliny i kamienie – to chyba wystarcza, aby uzasadnić jej moc i choć ta bohaterka nie prezentuje się, jako ta najzwinniejsza, to jej domeną mają zdecydowanie być ataki dystansowe. No i spójrzcie tylko na to  nieziemskie wręcz fatality:

Warto przypomnieć, że Mortal Kombat 11 zawita na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch oficjalnie 23 kwietnia, ale zamknięta beta rozpocznie się nieco wcześniej, bo już 11 kwietnia.

Czytaj też: Nowy trailer Mortal Kombat 11 poniekąd naśmiewa się z fabuły

Źródło: YouTube, Wccftech