WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Były rzecznik UKE przechodzi do Play

Martin Stysiak, były rzecznik prasowy Urzędu Komunikacji Elektronicznej, przechodzi do Play. Fioletowi zyskali bardzo cenny nabytek, z kolei były rzecznik UKE będzie miał pełne ręce roboty.

Martin Stysiak obejmie w Play stanowisko eksperta ds. public affairs. Będzie zajmować się procesem inwestycyjnym, również na szczeblach lokalnych oraz relacjami z mediami oraz lokalną społecznością.

Przez ostatnie trzy lata Martin Stysiak był rzecznikiem prasowym Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Wcześniej pracował w Gazecie Wyborczej oraz agencji PR-owej MSL.

Play zyskał tym samym solidne wsparcie w postaci człowieka, który przez ostatnie trzy lata był blisko zawiłości administracyjnych praz przepisów telekomunikacyjnych. Martin Stysiak w pracy zdecydowanie nie będzie się nudzić. Play jak wiemy ma spore problemy z administracjami oraz lokalnymi społecznościami. W końcu to sieć, która nadal buduje najwięcej nadajników sieci komórkowych, więc jest stale na świeczniku. A polskie ruchy antykomórkowe zaciekle polują na każdą okazję do podburzenia społeczności do protestów. To z nimi dyplomatyczne boje będzie musiał staczać nowy nabytek Fioletowych.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News