Reklama
aplikuj.pl

Będzecie zaskoczeni! Call of Duty Advanced Warfare 2 powstaje

advanced warfare 2

Nie jest to na pewno informacja, której gracze się spodziewali. Okazuje się, że powstaje Call of Duty Advanced Warfare 2! Co skłoniło twórców do takiej decyzji?

Trwają prace nad Call of Duty Advanced Warfare 2

Najnowsze Call of Duty, które zbliża się wielkimi krokami to Call of Duty Modern Warfare 2. Tytuł jest tak pewnym hitem, że niemożliwe jest, aby gra nie zarobiła ogromnych pieniędzy. Nostalgia, nowa technologia, sprawdzony deweloper, bliska premiera Call of Duty Warzone 2.0 – to wszystko wskazuje na doskonałą odsłonę.

Czytaj też: Deweloper The Elder Scrolls zwyzywany w pubie z powodu mechaniki gry

Po Modern Warfare 2 przyjdzie pora na Treyarch i ich kolejne Black Ops. Informacje o grze wyciekły już dawno temu i możemy być pewni tego, że takowa gra już powstaje. Nie wiedzieliśmy jednak, co jeszcze dalej? Kolejne powinno być Sledgehammer Games, którego premiera Call of Duty Vanguard się nie udała.

Plany się jednak nie zmieniają i Sledgehammer Games okazuje się wciąż tworzyć główne odsłony serii, nie zostając jednak zdegradowanym do pomagania przy produkcji gier od Infinity Ward czy Treyarch. Według wieści od różnych informatorów – studio wraca do swojego Advanced Warfare. Gra już powstaje i ponownie zabierze nas w niedaleką przyszłość, znów oferując zapewne możliwość biegania po ścianach czy wykonywania podwójnych skoków. Nie wiem jak Wy, ale ja się bardzo cieszę, bo aktualny tryb sieciowy Call of Duty gry jest dla mnie za wolny.