Reklama
aplikuj.pl

Gdyby Call of Duty Black Ops 3 tak wyglądało, to byłby szok

call of duty black ops 3

Czyżby Call of Duty Black Ops 3 marzyły się otwarte światy lub duże huby, jak w Medal of Honor Airborne? Wyciek z okresu deweloperskiego gry zdradza zupełnie inne plany twórców na serię.

Call of Duty Black Ops 3 wycieka

Kiedy najlepiej publikować wycieki z gier wideo? W wolne dni, gdy pracownicy odpowiedzialni za eliminowanie danych plików z sieci mają wolne. Nie zgadniecie zate,m co działo się przez świąteczny okres. Dowiedzieliśmy się np., że Call of Duty Black Ops 3 z 2015 roku miało być grą z otwartym światem!

Czytaj też: Blizzard rok po zapowiedzi zdradza więcej detali nowej gry

Tajemniczy gracz wrzucił do sieci zdjęcia z Call of Duty Black Ops 3 z 2013 roku. Tytuł był wtedy planowany jako gra z otwartym światem. Całość miała podzielona być na wiele dużych hubów, w których wykonywalibyśmy zadania z tempem, które nam odpowiada. Oczywiście byłoby pełno pobocznych wyzwań, a do tego gracze mieli mieć możliwość modyfikowania mapy poprzez rozstawianie własnych konstrukcji. W tytule znajdować miały się również plecaki odrzutowe pozwalające na jeszcze swobodniejsze poruszanie się (poza bieganiem po ścianach, czy podwójnych skokach).

Z takiego pomysły na Call of Duty Black Ops 3 zrezygnowano w miarę wcześnie w 2014 roku i ostatecznie gra obrała kształt, jaki znamy dziś z 2015 roku. W tym wszystkim szokuje mnie to, ile osób musi pracować przy grach z serii, że tak dużo pracy można było wyrzucić do kosza i zacząć lokacje niemalże od zera, a do tego wyrobić się w terminie.

Na koniec warto dodać, że Singapur widocznych na powyższych zrzutach ekranu trafił w pewnej formie też do finalnej wersji gry.