Reklama
aplikuj.pl

Call of Duty kopiuje Battlefield 2042

call of duty

Activision chyba pozazdrościło darmowego okresun z Battlefield 2042 i teraz w Call of Duty też możemy zagrać bez dodatkowych opłat. Poznajcie szczegóły.

Call of Duty bezpłatnie

Do 20 marca darmowy dostęp pozwoli graczom toczyć bitwy na 6 mapach wieloosobowych w różnych trybach oraz wziąć udział w pierwszym Rajdzie w trybie współpracy. Zaproście znajomych do rywalizacji, niezależnie od tego, czy są waszymi sojusznikami z Call of Duty: Warzone 2.0, czy dołączają do walki po raz pierwszy.

Czytaj też: Konkurencja dla Diablo 4! Wolcen na konsolach

Po premierze doładowania sezonu 02 okres darmowego dostępu będzie obejmował wybrane tryby wieloosobowe i elementy Operacji Specjalnych dla osób nieposiadających gry, którzy chcieliby sprawdzić Call of Duty: Modern Warfare – toczcie bitwy wśród zimowych szczytów otaczających Himmelmatt Expo. Walczcie między kontenerowcami statku towarowego na kompaktowej, uwielbianej przez fanów mapie Shipment. Dołączcie do kapitana Price’a, Fary i Gaza podczas wyprawy do Atomgradu w 1. epizodzie Rajdu w Operacjach Specjalnych.

Oto dokładne informacje na temat tego, jakie tryby gry i mapy będą dostępne:

  • Mapy podstawowe (6 na 6): Farm 18, Mercado Las Almas, Shipment, Dome, Himmelmatt Expo
  • Tryby podstawowe: Deathmatch drużynowy, Umocniony punkt, Dominacja, Zabójstwo potwierdzone, Zabawa bronią, Zarażony, Jeden w komorze, Wszystko albo nic
  • Mapy bitewne: Santa Seña
  • Tryby bitewne: Wojna Naziemna, Inwazja
  • Operacje Specjalne: Atomgrad – 1. epizod Rajdu (tylko standardowy poziom trudności)

Darmowy dostęp do trybu wieloosobowego Modern Warfare 2 już trwa i potrwa do 20 marca o 18:00.