Reklama
aplikuj.pl

Konkurencja dla Diablo 4! Wolcen na konsolach

wolcen

Wolcen jest już dostępne na konsolach. Czy hack’n’slash oparty o CryEngine pokrzyżuje plany Blizzarda i gracze skuszą się gotową grą?

Wolcen na konsolach

Wolcen Lords of Mayhem jest już dostępne na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Tytuł zadebiutował w trakcie trwania beta-testów Diablo 4 i na krótko przed oficjalną premierę gry Blizzarda. Ciekawe, czy premiera tej produkcji może wpłynąć na wyniki Diablo 4 na konsolach? Jaka przygoda czeka w Wolcen?

Czytaj też: Sony wyprzedza wyciek i już ujawnia pierwszą grę do PlayStation Plus w kwietniu

Należysz do trojga „Dzieci Heimlocka”. W dzieciństwie ocalił ci życie niesławny Wielki Inkwizytor Heimlock, dzięki czemu udało ci się pod jego przewodnictwem wyrosnąć na dumnego członka Republikańskiej Armii Oczyszczaczy: doskonałych żołnierzy, których zadaniem jest niszczenie bluźnierczych i nadnaturalnych sił. Wraz ze swoim przybranym rodzeństwem wyruszasz w podróż, która zmieni wszystko, co wiesz…

Najważniejsze cechy Wolcen to:

  • Swobodny rozwój postaci. W grze Wolcen nie ma ograniczeń klasowych: możesz używać dowolnej broni i pancerza i grać tak, jak chcesz. Posługuj się potężnymi umiejętnościami i zmieniaj je za pomocą modyfikatorów zapewniających wzmocnienia, funkcje użytkowe lub zupełnie nowe reguły. Odkryj 21 zmiennych segmentów podklas we Wrotach Przeznaczenia, systemie pasywnych talentów. Odblokuj jeszcze więcej możliwości dzięki rzadkim przedmiotom unikalnym.
  • Dynamiczny system walki z sygnalizowanymi atakami, aktywnymi unikami i wyrazistym systemem zasobów. Odwracaj losy walki, przybierając jedną z czterech Form Apokaliptycznych, z których każda posiada wyjątkowe zdolności.
  • Dynamiczne środowisko akustyczne, które pomaga ci odczuć potęgę twoich ataków.
  • Pokaż swoje wyczucie stylu dzięki olbrzymiej ilości przedmiotów kosmetycznych, które można personalizować barwnikami.
  • Epicka, w pełni udźwiękowiona głosowo kampania. Odkrywaj porywającą historię pełną zwrotów akcji, realistyczne, ręcznie stworzone obszary i zmagaj się z hordami zabójczych wrogów i niewyobrażalnymi okropieństwami.
  • Rozległy tryb końca gry. Rozwijaj państwo-miasto Stormfall, mierz się z nieskończonymi wyzwaniami i zdobywaj potężne przedmioty.
  • Regularna zawartość sezonowa.