Reklama
aplikuj.pl

Call of Duty Modern Warfare 2 dostanie dodatek z kampanią fabularną?

modern warfare 2

Call of Duty Modern Warfare 2 może zostać z nami na dłużej. Informatorzy podają, iż gra otrzyma dwa lata wsparcia, gdzie drugi rok produkcji nawiązywał do starej odsłony serii. O co jednak chodzi z kampanią fabularną w DLC?

Call of Duty Modern Warfare 2 zostaje na dłużej?

Premiera Call of Duty Modern Warfare 2 odbędzie się już 28 października. Tytuł dostępny będzie na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X oraz PC. Do premiery lekko ponad dwa tygodnie, a tymczasem oficjalnie czytamy, co znajdzie się w grze.

Witaj w nowej erze Call of Duty®.

W Call of Duty®: Modern Warfare® II kultowi Operatorzy z grupy uderzeniowej 141 powracają, a gracze trafiają w sam środek globalnego konfliktu o niespotykanej dotąd skali. Walcz ramię w ramię ze znajomymi i weź udział we wciągających manewrach taktycznych i ściśle tajnych misjach najwyższej wagi.

Infinity Ward zapewnia graczom produkt najwyższej klasy z całkiem nowym sposobem posługiwania się bronią, zaawansowanym systemem SI, nowym rusznikarzem oraz innowacyjną rozgrywką i grafiką, które przenoszą grę na zupełnie inny poziom.

W dniu premiery Modern Warfare® II oferować będzie kampanię dla jednego gracza, rozgrywającą się w różnych częściach świata, wciągające starcia Wieloosobowe i Operacje Specjalne – fabularny tryb kooperacyjny.

Czytaj też: Gotham Knights to RPG! Twórcy zaskakują przed premierą

Czy osoby które kupią lepszą wersję gry dostaną coś więcej? Tak, posiadacze Edycji Skarbca będą mogli „poczuć się jak VIPy” i odebrać w zestawie za 459 złotych na PC:

  • Możliwość gry w kampanię o tydzień wcześniej
  • Czerwony Pakiet Operatorów z Grupy 141:
  • 4 Operatorów: Ghost, Soap, Farah i Price
  • FJX Cinder – pierwszy w historii skarbiec broni
  • Karnet Bojowy (1 Sezon) + pominięcie 50 poziomów

Co ciekawe, kupując grę w przedsprzedaży, również otrzymamy dostęp do kampanii tydzień wcześniej. Deweloperzy wyjątkowo często informują o kampanii fabularnej w Modern Warfare 2, ale zdaje się, że to może nie być pełna historia, a jej zakończenia nie zobaczą nawet posiadacze Edycji Skarbca.

Dodatek fabularny do Call of Duty Modern Warfare 2!

Jak donoszą informatorzy, Call of Duty Modern Warfare 2 nie zakończy swojej przygody po jednym roku. Zdaje się, że w 2023 nie pojawi się nowa odsłona Call of Duty, a zamiast tego planowane jest więcej zawartości do tegorocznej, nadchodzącej odsłony.

Czytaj też: Wysokie wymagania A Plague Tale Requiem. Bez 16 GB RAMu nie włączymy gry

Według informatorów, pod koniec 2023 roku, Call of Duty Modern Warfare 2 otrzyma pewien płatny zestaw. W jego skład wejdzie nowa kampania fabularna oraz zestaw map do trybu sieciowego gry. Activision zamierza zagrać kartą nostalgii i wspomniane mapy będą pochodzić z oryginalnej odsłony gry z 2009 roku. Ciekawe, czy do tego czasu Microsoft nie wchłonie już kompletnie Activision-Blizzard? Taki zestaw za darmo w Xbox Game Pass, a płatny na Steam i PlayStation podniesie pozycję Microsoftu.