Reklama
aplikuj.pl

Gotham Knights to RPG! Twórcy zaskakują przed premierą

gotham knights

Gotham Knights w tym miesiącu trafi do sprzedaży. Tytuł otrzymał nowy zwiastun fabularny, który wprowadza nas w niekanoniczny świat. Zapowiada się masa zabawy jako czwórka bohaterów.

Zwiastun Gotham Knights pokazuje świat po Batmanie

Batman nie żyje. Tak zaczynać ma się przygoda w Gotham Knights, czyli nowej grze Warner Bros Games Montreal. „Rycerze Gotham” to zatem gra o Batrodzinie – Batgirl, Nightwingu, Red Hoodzie oraz Robinie – nowej gwardii suberbohaterów DC, którzy muszą stanąć na wysokości zadania i chronić Gotham w obliczu śmierci Batmana.

Czytaj też: W Fallout 76 pojawi się… wesołe miasteczko

Co ciekawe, gracze od dawna uważali tytuł za produkcję akcji, a tymczasem okazuje się, że deweloperzy nazywają swoje dzieło… RPG!

Gotham Knights to tocząca się w otwartym świecie, całkowicie nowa gra RPG (gra z gatunku gier „Role Playing Game”), w której pojawia się Batrodzina. Gracze wcielą się w Batgirl, Nightwinga, Red Hooda oraz Robina – nową gwardię wyszkolonych suberbohaterów DC, którzy muszą stanąć na wysokości zadania i chronić Gotham w obliczu śmierci Batmana.

Wygląda na to, że tytuł może nas zaskoczyć swoim rozbudowaniem, a pierwsze przedpremierowe pokazy gry miały przypominać dziennikarzom nawet serię Mass Effect. W przerwie między misjami czeka nas sporo rozmów z Batrodziną, co przywodzi na myśl naszą załogę z Normandii w kosmicznej serii BioWare.

Twórcy przedstawili także obsadę gry. W Batgirl wcieliła się America Young, w Nightwinga Christopher Sean, w Robina Sloane Morgane Siegel, w Red Hooda Stephen Oyoung, a w Alfreda Gildart Jackson.