Reklama
aplikuj.pl

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered znów wycieka

mw2, call of duty, cod

Nowe-stare Call of Duty nadciąga. Pytanie tylko, kiedy w końcu zostanie zapowiedziane?

W 2016 roku (aż jestem w szoku, że to było tyle lat temu) otrzymaliśmy Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Było to kompletnie odnowione Call of Duty 4: Modern Warfare z 2007 roku. Gra wyglądała przepięknie, a do tego oferowała lekko doszlifowany tryb dla pojedynczego gracza oraz tryb multiplayer.

Czytaj też: Pizza Dominium oferuje limitowaną pizzę Doom

Kiedy już wszyscy stracili nadzieję na to, że Call of Duty: Modern Warfare 2 kiedykolwiek zadebiutuje – pojawił się przeciek z europejskiego PEGI o tym, że gra została odnowiona. Informacje od organizacji przyznającej klasyfikację wiekową zdradziły wtedy, że Modern Warfare 2 Remastered odda w nasze ręce tylko tryb dla pojedynczego gracza. O multiplayerze nie powinniśmy dalej marzyć.

Teraz gra powraca i znowu wycieka. Koreańska organizacja również zajmująca się przyznawaniem klasyfikacji wiekowej gier poinformowało o ocenieniu „Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered”. Gra będzie zatem zapewne tylko i wyłącznie odświeżoną wersją kampanii fabularnej drugiego Modern Warfare. Jeśli Was to interesuje – w Korei rekomendowany wiek dla gry to 18 lat.

Czy powinniśmy tęsknić za trybem sieciowym? Raczej nie ma co dramatyzować, ponieważ ostatnie przecieki wskazują na to, że rozpoczęły się prace nad Call of Duty: MW2, w którym pewnie twórcy dorzucą mapy inspirowane tymi z Modern Warfare 2. Zawsze warto zagrać na czymś nowym, racja?

Czytaj też: Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News