Reklama
aplikuj.pl

W Call of Duty Modern Warfare 2 można zagrać tydzień wcześniej!

call of duty modern warfare 2

Czekacie na Call of Duty Modern Warfare 2? Jeśli tak jak ja jesteście fanami fabularnych przygód żołnierzy, to wiedźcie, że jest sposób, aby ograć kampanię aż tydzień wcześniej. Jak to zrobić?

Call of Duty Modern Warfare 2 tydzień szybciej

„Grupa uderzeniowa 141 oczekuje zgłoszenia się do służby na tydzień przed oficjalną premierą Modern Warfare 2.” ogłasza Activision-Blizzard!

Czytaj też: Lista gier Sega Genesis Mini 2 ujawniona. Kolejna retro konsola do kolekcji!

Każdy, kto zakupi cyfrową edycję Call of Duty Modern Warfare 2 w przedsprzedaży, otrzyma wczesny dostęp do kampanii oraz szereg wcześniej zapowiedzianych nagród. Będziecie mieć tydzień na ukończenie emocjonującej kampanii dla jednego gracza przed oficjalną premierą 28 października. Grę kupicie w przedsprzedaży tutaj.

Kampania przeniesie was do Europy, Azji i Ameryk, gdzie czekają morskie batalie z podwodnymi starciami, naloty na wrogie fortece z wysokości 10 kilometrów i misje skradane z wielkimi stawkami za dnia oraz w nocy.

Poza wczesnym dostępem do kampanii Call of Duty Modern Warfare 2, otrzymacie za darmo zawartość do wykorzystania już teraz w Call of Duty: Vanguard i Call of Duty: Warzone. Otrzymacie też dostęp do beta-testów i zawartości dostępnej w Modern Warfare 2 po premierze.

Przedpremierowe zamówienia na Call of Duty Modern Warfare 2

Co będzie dostępnie w poszczególnych zestawach przedpremierowych nadchodzącego FPSa?

Kupcie Modern Warfare II w przedsprzedaży, by otrzymać:

  • Tydzień wczesnego dostępu do pełnej kampanii Modern Warfare II już 20 października.
  • Dostęp do pełnej gry 28 października.
  • Wczesny dostęp do otwartych beta-testów.
  • Zestaw Sąd ostateczny:Natychmiastowy dostęp do legendarnej skórki operatora Dzwon śmierci oraz legendarny schemat broni Pragnienie krwi do użycia w Vanguard i Warzone.

Czytaj też: Nowa fabuła w Fallout 76 zabierze graczy do lokacji z Fallout 3!

Kupcie w przedsprzedaży Edycję Skarbca Modern Warfare II, by otrzymać:

Wszystkie wcześniej wymienione nagrody.

  • Czerwoną drużynę 141: Czworo grywalnych operatorów w trybie wieloosobowym. Są to Ghost, Farah, Price i Soap. Każde z nich będzie miało specjalny strój z maską. Drużyna będzie dostępna podczas otwartej bety.
  • Skarbiec broni FJX Cinder: Więcej szczegółów na temat skarbca broni oraz nowego rusznikarza planujemy przedstawić w trakcie prezentacji Call of Duty: Next. Nowe funkcje również będą dostępne podczas otwartej bety.
  • Karnet Bojowy sezonu 1. oraz 50 pominięć poziomu: Jeśli kupicie Edycję Skarbca po sezonie 1., darmowy Karnet Bojowy i pominięcia poziomu będą mieć zastosowanie do bieżącego sezonu.
  • Klasyczny pakiet Ghosta: Ponad 20 darmowych elementów do Modern Warfare (2019) i Warzone oddających hołd ikonie grupy uderzeniowej 141. Elementy odblokują się po dokonaniu zakupu w przedsprzedaży.