Reklama
aplikuj.pl

Call of Duty wraca na Steam? Na serwerach Valve grafika z Modern Warfare 2!

call of duty

Być może Activision wydała się jedna niespodzianka. Pojawiła się bowiem szansa na to, że seria powróci na Steam za sprawą najnowszej odsłony Modern Warfare 2.

Call of Duty Modern Warfare 2 na Steam?

Przed czujnym okiem graczy po prostu nic się nie ukryje. Firmy chcące zrobić graczom niespodziankę mają niesamowicie trudne zadanie. Kilka dni temu Activison zaprezentowało okładkę oraz datę premiery Call of Duty Modern Warfare 2, a swoją zapowiedź gry zakończyło słowami wskazującymi na to, że to tylko początek interesujących wieści na temat produkcji.

Czytaj też: Aktualizacja Steam Deck wpływa na płynność gier

Oczywiście gracze od razu wzięli się za przeszukiwanie Internetu, a najwięksi fani stali się bardziej czujni na wszelkie informacje dotyczące produkcji. Co się okazało? Na Steam, gdy przeglądamy np. dodatki DLC do Call of Duty to na dole strony wyświetla się baner zachęcający do sprawdzenia pozostałych gier z serii. Call of Duty na Steam nie jest już wydawane, więc tym bardziej zdziwiono się, gdy zobaczono tam grafikę z najnowszego Modern Warfare 2!

Aktualnie grafiki nie znajdziecie już w miejscu, gdzie ją odnaleziono. Tak jednak łatwo Valve nie pozbędzie się dowodów, ponieważ gracze wciąż widzą grafikę z Modern Warfare 2 na serwerach firmy.

Call of Duty Modern Warfare 2 podbija świat

Activison rozpoczęło promocję gry od wynajęcia portu i kontenerowca. Można się zatem spodziewać, że pieniędzy na reklamę nie zabraknie i już mamy tego pierwsze dowody. Plakaty z grą zaczynają pojawiać się na całym świecie.

Czytaj też: Godzilla, Joker oraz Morty w MultiVersus! Kolejny wyciek

Na Time Square pojawiły się pewne problemy z reklamą, ale już je rozwiązano.