WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Canal+ uruchamia serwis Premiery

Canal+ uruchomił właśnie wypożyczalnię hitów kinowych i filmów. Nowy serwis nazywa się Premiery i jest już dostępny dla każdego z Was.

Przy logowaniu do serwisu możecie wykorzystać te same dane co w przypadku logowania do Canal+ telewizja lub internet. Możecie też bez problemów założyć nowe konto.

Serwis Premiery gromadzi w jednym miejscu produkcje takich studiów jak Universal Studios, Paramount Pictures, The Walt Disney Company, 20th Century Studios, Dream Works, Sony Pictures, Cineman, Kino Świat, Best Film, Next Film, Kino Polska, TVP czy Telewizji Polsat.

Czytaj też: Pogromcy duchów – po 36 latach dostajemy nowy materiał zza kulis

Wśród ponad 120 hitów znajdziecie takie filmy jak „Sonic. Szybki jak błyskawica”, „Bad Boys For life”, „Doktor Dolittle”, „Psy 3. W imię zasad”, „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”, „1917”, „Dżentelmeni”, „Kraina lodu II”, „Jojo Rabbit”, czy „Kult. Film”. Niedługo do biblioteki trafi też „Zew krwi” (24.06), „Niepokorna miss” (19.06), „Jak boss” (10.06), „Przetrwać do świtu”.

Grzegorz Skowron-Moszkowicz, dyrektor ds. budowania wartości klienta w CANAL+, mówi:

CANAL+ od wielu lat dostarcza swoim abonentom filmową rozrywkę na najwyższym poziomie, zarówno w ofercie kanałów telewizyjnych, jak i w ramach stale aktualizowanych bibliotek na żądanie. Dziś otwieramy dostęp do bogatego katalogu treści w ramach jednej wygodnej usługi dostępnej dla każdego, w tym dla osób nie związanych z CANAL+ umową. Już niebawem zaoferujemy również możliwość odtwarzania katalogu na niemal dowolnym urządzeniu dzięki mobilnym aplikacjom i wsparciu dla wszystkich najpopularniejszych systemów smart TV. Nowa usługa uzupełnia jednocześnie serwis CANAL+ telewizja przez internet o funkcjonalność wypożyczalni online, z której można skorzystać w ramach jednego konta.

Z serwisu możecie skorzystać pod tym linkiem. Za filmy możecie wygodnie płacić kartą (Visa, MasterCard), BLIKiem lub przelewem online pay-by-link.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News