WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Pogromcy duchów – po 36 latach dostajemy nowy materiał zza kulis

Wydawałoby się, że wypuszczanie do sieci coraz to nowych materiałów zza kulis to domena w miarę nowych produkcji. W końcu z tych starszych pokazano już wszystko. Otóż nie, bo do sieci trafił materiał z planu Pogromców duchów z 1984 roku!

Czytaj też: Finn jako przywódca rewolucji na Coruscant – grafika z IX Epizodu w wersji Trevorrowa

Pogromcy duchów z 1984 roku to jedna z najsłynniejszych komedii w historii kina. Kto nie kojarzy słynnej muzyczki i okrzyku „Ghostbusters!”? Logo z przekreślonym na czerwono duchem i pana Piankę również znamy, choć wielu z nas Pogromców duchów widziało w dzieciństwie. Wydawać by się mogło, że przez prawie czterdzieści lat zobaczyliśmy już wszystkie materiały zza kulis i dodatkowe sceny. A jednak!

Na oficjalnym kanale serii ukazał się materiał zza kulis, który przedstawia proces tworzenia reklamy telewizyjnej, która miała promować biznes Petera, Raya i Egona. W scenie występują, oczywiście, Bill Murray, Dan Aykroyd i Harold Ramis. Zobaczcie!

Materiał pochodzi z pierwszej części cyklu. Na przestrzeni lat seria doczekała się kilku kontynuacji, a ostatnią, bardzo nieudaną, dostaliśmy w 2016 roku. (to w sumie chyba był reeboot) W lipcu do kin miała wejść kontynuacja oryginalnej serii Pogromcy duchów. Dziedzictwo, jednak z powodu pandemii koronawirusa premierę przesunięto na 5 marca 2021 roku. W obsadzie do roli Raymonda powróci Dan Aykroyd. Zobaczymy również Sigourney Weaver, która powtórzy rolę Dany Barrett.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News