Reklama
aplikuj.pl

Capcom doskonale rozumie japońską publikę Street Fighter 6

street fighter 6

Capcom przedstawił kolejnego komentatora w Street Fighter 6. Nowa funkcja w grze może dziś dziwić, ale kto wie – może taki komentarz znajdzie się w przyszłości w każdej grze?

Komentatorka w Street Fighter 6

Już 2 czerwca 2023 roku odbędzie się światowa premiera Street Fighter 6, kolejnej odsłony kultowej gry. Gra Street Fighter 6 zaoferuje zaawansowany system pojedynków z trzema rodzajami sterowania – klasycznym, nowoczesnym i dynamicznym – które umożliwiają dostosowanie rozgrywki do poziomu umiejętności.

Poza bardzo łatwym poziomem trudności dla niedzielnych graczy, w tytule pojawi się także inna nowość. Funkcja komentowania w czasie rzeczywistym ma dawać poczucie uczestnictwa w rzeczywistej walce i objaśniać przebieg rozgrywki.

Czytaj też: Nowy monsterek w sprzedaży. To Monster Energy Supercross

Capcom przedstawił nową komentatorkę w grze, która znajdzie się w japońskiej wersji komentarza (choć nie wiadomo, czy pozostałe języki też nie otrzymają tej wersji z napisami). W rol ę komentatorki wcieli się japońska aktorka Hikaru Takahashi. Jak wygląda rozgrywka z japońskim komentarzem? Cóż… fani anime poczują się jak w domu.

Street Fighter 6 dostępny będzie na PC (Steam), PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PlayStation 4. Gra nie pojawi się na Xbox One.