Reklama
aplikuj.pl

Capone zachwyca nowym plakatem filmowym i metamorfozą Hardy’ego

Capone Tom Hardy, Tom Hardy jako Al. Capone, Capone zwiastun filmu, Al. Capone biografia filmowa, Capone premiera, Capone gdzie obejrzeć

Muszę przyznać, że Capone z Tomem Hardym, przynajmniej na materiałach promocyjnych, prezentuje się naprawdę ciekawie. Zobaczcie nowy plakat i kolejne zdjęcie przedstawiające metamorfozę aktora.

Czytaj też: To już koniec? Recenzja Westworld – finał 3 sezonu

W połowie kwietnia dostaliśmy pierwszy zwiastun Capone w reżyserii Josha Tranka. O filmie słyszymy już od 2018 roku, wtedy miał on tytuł Fonzo, w końcu jednak został przemianowany na Capone. Reżyser chciał w nim pokazać nam mafijnego bossa z innej perspektywy. Al Capone ma już 47-lat i wyszedł po dziesięcioletniej odsiadce w więzieniu. To już kres jego życia, ma wielu wrogów, początki demencji, a krwawa przeszłość upomina się o swoje. W roli głównej zobaczymy Toma Hardy’ego. Każdy kto widział Peaky Blinders wie, że aktor doskonale sprawdza się w roli gangstera.

Do filmu Tranka aktor przeszedł solidną metamorfozę i trzeba przyznać, że robi ona spore wrażenie. W sieci pojawiają się głosy, że po charakteryzacji aktor nie przypomina pierwowzoru, ale czy na pewno? Ja się zachwycam i mam nadzieję, że film będzie dostępny na polskich VOD.

U boku Hardy’ego na ekranie pojawią się: Linda Cardellini, Matt Dillon, Kyle MacLachlan, Kathrine Narducci, Jack Lowden i Gino Cafarelli.

Capone zadebiutuje w wersji cyfrowej na platformach VOD już 12 maja. Reżyser ma jednak nadzieję, że później uda mu się wprowadzić film do kin.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News