Reklama
aplikuj.pl

Cena Horizon Call of the Mountain zwala z nóg. Jakość zapowiada się jednak równie wysoko

horizon call of the mountain

Guerilla Games zaprezentowała zwiastun, zachęcający do składania zamówień przedpremierowych na ich nową grę. Cena jest wysoka, ale jakość produkcji może to wynagradzać.

Horizon Call of the Mountain za prawie 300 złotych

Nowy zwiastun Horizon Call of the Mountain zachęca do zamówień przedpremierowych na grę.

Ile zatem trzeba wydać na nowy tytuł Guerilla Games? Cena wydania cyfrowego to 299 złotych. Gra będzie też dostępna w zestawie z PlayStation VR2, ale niestety, nie ma w tym przypadku zniżki za kupno bundle’a. Pozostaje liczyć na to, że pojawi się pudełkowe wydanie, które będzie można odsprzedać.

Czytaj też: Patch God of War Ragnarok to głównie zmiany dla PS4 i polskich graczy

Horizon Call of the Mountain i moc PlayStation

Gra ma jednak w pełni wykorzystywać potencjał PlayStation VR2. Sony przedstawia następujące cechy gry:

  • Grafika 4K HDR. Nasyć oczy tętniącą życiem, superwyraźną grafiką 4K HDR*, która ożywia przepiękny świat Horizon.
  • Efekty gogli. Poczuj subtelne, responsywne wibracje gogli w kluczowych momentach rozgrywki, aby uzyskać głębokie, immersyjne wrażenia.
  • Technologia dźwięku 3D Tempest. Podłącz słuchawki stereo i usłysz, skąd dobiegają hałasy, dzięki zaawansowanym, realistycznym krajobrazom dźwiękowym Tempest 3D AudioTech. Dźwięk dostosowuje się dynamicznie do Twojej pozycji i ruchów głowy.
  • Wykrywanie dotyku palcem. Wchodź w interakcje z przedmiotami w grze i otoczeniem, na naturalne i intuicyjne sposoby. Nawet, jeśli fizycznie nie naciskasz przycisku, wykrywanie dotyku palcem rozpoznaje pozycję ręki, a kontroler PlayStation®VR2 Sense™ dokładnie odtwarza ruchy Twojej ręki.
  • Efekty dotykowe. Poczuj strzelanie z łuku, wytwarzanie narzędzi, różne tekstury i podróżowanie w różnym terenie poprzez precyzyjne, różnorodne wibracje zapewnione przez kontrolery PS VR2 Sense.
  • Adaptacyjne efekty „Trigger”. Odczuj różne poziomy siły i napięcia, wchodząc w interakcje ze sprzętem i otoczeniem. Możesz liczyć na głębokie poczucie immersji, na przykład gdy naciągasz coraz bardziej napiętą cięciwę. Oprócz adaptacyjnych efektów „Trigger”, oba kontrolery PS VR2 Sense zawierają też przycisk „chwytu” do chwytania obiektów w grze.