Reklama
aplikuj.pl

Rendery Galaxy Z Flip3 pokazują składaka z każdej strony

Rendery Galaxy Z Flip3, Samsung Galaxy Z Flip3, Galaxy Z Flip3 wersje kolorystyczne, Galaxy Z Flip3, specyfikacja Galaxy Z Flip3

Po raz kolejny mamy okazję rzucić okiem na rendery Galaxy Z Flip 3. Względem ostatnich te najnowsze przedstawiają składanego, nadchodzącego Samsunga w jeszcze lepszym stylu.

Kolejne rendery Galaxy Z Flip3 ujawnione. Zobaczcie na jego wersje kolorystyczne

Wiemy już, że nowy Galaxy Z Flip3 będzie dostępny w dwu kolorowych wersjach z konfiguracją dwóch aparatów na tyle. Jego zewnętrzny ekranik z pewnością jest większy względem poprzednika. Najnowsze informacje mówią nam, że jego przekątna wyniesie 1,9 cala, a wyświetlacza wewnętrznego – 6,7 cala, czyli tyle samo jak w Galaxy Z Flip. Dzięki najnowszym renderom możemy przyjrzeć się smartfonowi Galaxy Z Flip z każdej strony wraz z nowymi wersjami kolorystycznymi, które mogą przyciągać wzrok.

Czytaj też: Infinix Concept Phone 2021, jako szalony pomysł na smartfon

Który wariant przypadł Wam najbardziej do gustu? Mi osobiście ten jasnofioletowy, ale i tak jak ja nie mogę być pewna, czy w tym wydaniu Galaxy Z Flip3 pojawi się w polskiej dystrybucji, tak Wy też nie możecie wiedzieć, czy upatrzony przez Was kolor będzie do kupienia. Powód? Dziwne zachowanie Samsunga, który przyzwyczaił nas już do tego, że wiele wariantów jego telefonów pod kątem kolorystycznym jest albo ekskluzywna dla konkretnych rynków, albo sprowadza się do specjalnych edycji.

Niemniej jednak Samsung pracuje jeszcze ponoć nad ciemnoniebieską, białą oraz jasnoróżową wersją, która ma przypominać odcień Phantom Pink zdobiący model Galaxy S21.

Czytaj też: Netflix ulepsza pobieranie filmów. Koniec z czekaniem

Jeśli chodzi o resztę jego specyfikacji, to plotki wskazują na układ Snapdragon 888, wyświetlacz o przekątnej 6,7 cala z częstotliwością odświeżania obrazu na poziomie 120 Hz oraz baterię o pojemności 3273 mAh z obsługą ładowania przewodowego o mocy 15 W (przez port USB-C) i bezprzewodowego o mocy 9 W. Standardowa konfiguracja pamięci może wynieść 8/128 GB pamięci, a nakładką graficzną będzie prawdopodobnie One UI 3.1.1.