Reklama
aplikuj.pl

Cena Samsung Galaxy M22 w Europie ujawniona

Cena Samsung Galaxy M22, Cena Galaxy M22 w Europie, specyfikacja Galaxy M22, Galaxy M22

Jeśli zastanawialiście się, jak Samsung wyceni swoje nowe mainstreamowe modele dla „milenialsów” (stąd M w nazwie), których najważniejszą cechą jest bateria i jasny ekran, to czekać już nie musicie. Dziś poznaliśmy bowiem cenę Samsung Galaxy M22 w Europie.

Cena Samsung Galaxy M22 w Europie. Na ile został wyceniony wariant 4/128 GB pamięci?

Samsung nie ujawnił nam do tej pory żadnych informacji związanych z Galaxy M22, ale my wiemy już o nim całkiem sporo, ponieważ przeszedł już pewne certyfikacje. Najważniejsze jest zdecydowanie to, że to ponoć rebrand modelu Galaxy A22 4G, tyle że z większą pojemnością baterii. Co w takim razie zaoferuje nowy Galaxy M22 oraz w jakiej cenie?

Czytaj też: Pierwszy telefon Dizo na zwiastunie. Co szykuje marka Realme?

Smartfon Galaxy M22 będzie zasilany przez układ MediaTek Helio G80 wspierany przez co najmniej 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Certyfikat FCC wyjawił nam, że zaoferuje on baterię o pojemności 6000 mAh z obsługą szybkiego ładowania o mocy 25. Niestety, aby móc korzystać z tej mocy, będziemy musieli sami zaopatrzyć się w taką ładowarkę, ponieważ model ten wedle informacji na ten moment zostanie dostarczony z ładowarką o mocy 15 W.

Czytaj też: Wyciekł promocyjny plakat Galaxy S21 FE 5G Samsunga

Samsung Galaxy A22 4G

Certyfikat Bluetooth jeszcze bardziej uświadomił nas o rychłej premierze Galaxy M22, ale spokojnie – to nie wszystko, co wiemy na jego temat. Jako że nadchodzący model ma podkraść specyfikację modelowi Galaxy A22 4G to oczekuje się po nim także 6,4-calowego ekranu Super AMOLED o rozdzielczości 720 x 1600 pikseli z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Za możliwości fotograficzne odpowie konfiguracja czterech aparatów na tyle smartfona, gdzie znajdzie się ten główny 48 Mpx, ultraszerokokątny 8 Mpx oraz aparat do zdjęć makro i czujnik głębi o rozdzielczości 2 Mpx. Z kolei na przodzie ma zostać umieszczony aparat 13 Mpx.

Europejski sprzedawca niespodziewanie i bez powodu ujawnił nam przedpremierowo cenę smartfonu Galaxy M22, która za wariant 4/128 GB pamięci w tym „wycieku” wyniesie (wliczając VAT) 239,90 euro ~ około 1080 złotych.