Reklama
aplikuj.pl

Pierwszy telefon Dizo na zwiastunie. Co szykuje marka Realme?

Pierwszy telefon Dizo, Dizo Star 500, Star 500, oficjalny zwiastun telefonu Dizo, specyfikacja Dizo Star 500

Zapewne wiecie, że Realme stworzyło już jakiś czas temu swoją podmarkę, która to do tej pory zajmowała się w głównej mierze gadżetami Internetu Rzeczy. Teraz jednak zwiastun ujawnił, że pierwszy telefon Dizo jest już w planach.

Pierwszy telefon Dizo ujawniony. Jest to prawdopodobnie Dizo Star 500

Firma Dizo udostępniła na swoim Twitterze plakat promocyjny przedstawiający swój pierwszy telefon komórkowy, który może nazywać się Dizo Star 500. Jakiś czas temu dwa modele podmarki Realme uzyskały certyfikat FCC, który wyjawił nam przy tym ich wygląd. Jeden z nich przypomina telefon z ujawnionego właśnie plakatu, który wyróżnia się charakterystyczną okrągłą wyspą na pleckach, gdzie umieszczono aparat z lampą błyskową.

Czytaj też: Firma ogłosiła nowe wsparcie smartfonów OnePlus

Na zwiastunie możemy zobaczyć jedynie tył nadchodzącego telefonu, ale dzięki niemu widzimy już pewną różnicę względem wycieku z FCC. Model ten posiadał na swoim tyle ogromny napis „DIZO”, natomiast ten oficjalnie przedstawiony pokazuje się nam bez niego z widoczną gołym okiem charakterystyczną teksturą, która jest w pewnym stopniu podobna do włókna węglowego.

Czytaj też: Twitter pozwoli wybrać konkretnych odbiorców tweetów

Najpewniej projekt telefonu został po prostu niedawno poprawiony przez Dizo – oczywiście jeśli to rzeczywiście Dizo Star 500. Niemniej jednak zakładając, że to właśnie on, możemy zdradzić Wam o nim parę informacji. Wiemy już, że ten telefon ma oferować dostęp do internetu poprzez 2G z funkcją Dual SIM, posiadać dedykowane gniazdo na kartę microSD oraz baterię o pojemności 1830 mAh.