WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Mamy cenę Xbox Series X oraz datę premiery! Gry EA w Game Pass!

Microsoft dzisiaj zrzuca takie bomby, że świat growy przeżywa trzęsienie ziemi. Oto co firma już zapowiedziała, a to jeszcze nie koniec.

Wiemy już to na co czekało to wiele osób! Microsoft ujawnił polską datę premiery Xbox Series X oraz cenę konsoli. Co zatem się dowiedzieliśmy?

Xbox Series S oraz Xbox Series X pojawią się w Polsce 10 listopada 2020 roku! Zamówienia przedpremierowe ruszą za to 22 września. Jak wyglądają ceny? Xbox Series S dostępny będzie w cenie 1 349 zł, zaś Xbox Series X 2 249 zł.

Czytaj też: Chiński język Cyberpunk 2077 zdradza sporo, a REDzi publikują nowe foto z gry

Co więcej, użytkownicy Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass PC otrzymają bez dodatkowych kosztów dostęp do usługi EA Play już tej jesieni. Oznacza to, że członkowie Ultimate będą mogli cieszyć się ofertą EA Play na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S oraz na urządzeniach z Windows 10.

To jednak nie koniec. Jeszcze dziś wieczorem powinniśmy poznać szczegóły abonamentu Xbox All Access. W ramach opłaty, którą będziemy dokonywali przez dwa lata mamy otrzymać Xbox Series S lub X wraz z abonamentem Xbox Game Pass w kwocie, która ostatecznie wyjdzie taniej niż taki właśnie zestaw.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News