Reklama
aplikuj.pl

Chiny dostaną swoją wersję składanego Galaxy Z Fold 3

Chiny dostaną swoją wersję składanego Galaxy Z Fold 3

Samsung zamierza powtórzyć sytuację sprzed roku, kiedy to wypuścił w Chinach model W21 5G będący lekko zmodyfikowanym Galaxy Z Fold 2. Pojawiły się pierwsze informacje na temat Samsunga W22 5G.

Samsung W22 5G, czyli Galaxy Z Fold 3 dla Chin

Obecnie trwa produkcja smartfona Galaxy Z Fold 3, który jeśli wierzyć doniesieniom pojawi się w sierpniu. Samsung chce, by w dniu premiery był on już dostępny w sklepach. Okazuje się, że w tym czasie trwają również prace nad innym składanym modelem oznaczonym jako SM-W2022, a będącym w rzeczywistości W22 5G. Jeśli niewiele Wam mówi rodzina „W” to się nie martwcie.

Czytaj też: Natalia Szroeder została ambasadorką marki Lenovo Yoga

Bezpośrednim poprzednikiem tego smartfona jest Samsung W21 5G, ekskluzywny model wypuszczony na rynek Chiński. Jest on właściwie lekko zmienioną wersją Galaxy Z Fold 2. I tym razem będzie tak samo. Chińczycy dostaną swoją wersję nowego składaka, choć tym razem nie w złotej, a czarnej obudowie. Na razie wiadomo, że otrzyma on 512 GB pamięci wewnętrznej. Czy pojawią się jakieś zmiany lub dodatki? Przecieki milczą na ten temat.

Czytaj też: Oto pamięć UFS 3.1 drugiej generacji od Western Digital dla smartfonów 5G

Nie jest też pewne, kiedy W22 5G zostanie zaprezentowany. W ubiegłym roku składak na rynek Chiński debiutował już po premierze Galaxy Z Fold 2. Czy tak samo będzie i w tym wypadku? Tego nie wiadomo. Spodziewać się można za to wyższej ceny niż za Galaxy Z Fold 3.