Reklama
aplikuj.pl

Ciemność powróciła nad Tristram w Diablo 3

diablo 3

Blizzard wkrótce uruchomi kolejny etap dorocznego wydarzenia w Diablo 3. Jeśli zatem trochę przejadło się Wam już Diablo 2 Resurrected to może warto zrobić sobie przerwę?

Nie uwierzycie ile lat ma Diablo 3

Dziś wszyscy czekamy na aktualizacje Diablo 2 Ressurected oraz obserwujemy postępu prac nad Diablo 4. W międzyczasie Blizzard przygotował jednak nowe atrakcje w Diablo 3, które jest już z nami… prawie 10 lat. Aż się wierzyć nie chce, że gra, która wyszła 15 maja 2012 jest już produkcją mającą tyle lat.

Do urodzin gry jeszcze trochę czasu zostało, ale Blizzard już teraz przygotował dla graczy kolejną edycję dorocznego wydarzenia Ciemność na Tristram. Bez względu na to, czy jesteście weteranami serii chcącymi przeżyć raz jeszcze dreszczyk dawnych emocji, przemierzając podziemia złowrogiej Katedry, czy to wasza pierwsza podróż do przeszłości sagi Diablo – te stanowiące hołd dla gry podziemia powinny przypaść do gustu wszystkim.

Co czekać będzie na graczy w Diablo 3?

Wasza przygoda rozpoczyna się, gdy wpadacie na trop tajemniczej grupy kultystów, która próbuje zasiać chaos w świecie Sanktuarium. Tropiąc ją w trybie przygodowym, zdobędziecie wskazówki, które zaprowadzą was do portalu prowadzącego do przeszłości Tristram, i pomogą odkryć źródło przerażającej ciemności, która przed wieloma laty ogarnęła to miasteczko.

Czytaj też: Granie na Linux przestało dziwić. Większość najważniejszych gier już tam działa

Podążcie tropem wskazówek, a już niebawem znajdziecie się w świecie niesamowitej technologii RetroVision, nad którym góruje ponura katedra. Zapuśćcie się w podziemia, gdzie czekają na was znajomi przeciwnicy i klasyczne przedmioty, od których zakręci się wam łezka w oku. A głęboko pod katakumbami sam Mroczny Władca czeka na nieustraszonych śmiałków, którzy ośmielą się rzucić mu wyzwanie.

Jakie nagrody i od kiedy w pełni rozpoczyna się wydarzenie?

Czymże byłaby gra z serii Diablo bez nowych, połyskujących złotem łupów, które moglibyście zabrać ze sobą? Wykonanie zadań związanych z wydarzeniem rocznicowym zapewni wam niepowtarzalne wzory do transmogryfikacji, osiągnięcia, portrety, zwierzaki i wiele więcej! Na niektóre z nagród natkniecie się bardzo łatwo, inne zaś wymagać będą zajrzenia pod każdy kamień i zdobycia wszystkich osiągnięć.

Czytaj też: Game Ready 497.29 WHQL, czyli GTFO i Horizon Zero Dawn na celowniku

Wydarzenie rocznicowe w Diablo 3 nie będzie trwać wiecznie. Pierwszy etap rozpoczął się już 1 stycznia, godzinę po północy. Ciemność na Tristram ruszy w pełni dopiero 4 stycznia o tej samej porze. Obydwie części wydarzenia dobiegną końca 1 lutego, również o godz. 1:00 w nocy czasu polskiego.