Reklama
aplikuj.pl

Cinkciarz Pay udostępnia użytkownikom Google Pay

Google Pay, dzielenie rachunku

Korzystający z platformy Cinkciarz Pay mają już do dyspozycji płatności za pośrednictwem Google Pay co czyni ją jeszcze atrakcyjniejszą dla użytkowników.

Cinkciarz Pay z Google Pay

Cinkciarz Pay to autorski system płatności popularnej platformy, który zyskuje coraz większą ilość użytkowników. Teraz staje się jeszcze atrakcyjniejszy dzięki dodaniu połączenia z Google Pay. Oprócz tej metody płatności użytkownicy mają do wyboru BLIK, karty Visa, MasterCard, American Express, Pay-By-Link, Trustly, POLi czy iDEAL, ale możliwości jest jeszcze więcej i stale rosną. Wkrótce platforma ma być uzupełniona o Apple Pay, a potem także PayPal.

Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl mówi:

Nieprzerwanie pracujemy nad rozwojem oferty dla e-commerce i dostarczamy kolejne funkcjonalności. Zależy nam na tym, aby kupujący on-line mieli w sklepach wiele ulubionych metod płatności do wyboru i nie martwili się o kursy wymiany walut

Czytaj też: Kolejne funkcje Teams zwiększą efektywność podczas wideokonferencji
Czytaj też: Tidal na 4 miesiące za… 4 złote!
Czytaj też: Wiecie, że w Santander Bank Polska otworzycie konto robiąc sobie selfie?

Większość polskich banków, a także coraz więcej finetechów dodaje do swoich usług Google Pay. Niedawno dołączył do nich BOŚ Bank i Bank Pekao. Oczywiście nadal jest kilka banków, które nie chcą współpracy z Google Pay, ale ich ilość stale maleje.