Reklama
aplikuj.pl

Circle K z ulepszoną aplikacją i płatnością z telefonu na każdej stacji

W dobie pandemii możliwość płacenia bez konieczności podchodzenia do kasy jest czymś bardzo pożądanym. Teraz na każdej stacji paliw sieci Circle K zrobimy to przy dystrybutorze, z poziomu aplikacji.

Na każdej stacji Circle K za paliwo zapłacimy z telefonu

Na każdej stacji benzynowej należącej do kanadyjskiej sieci Circle K zapłacimy teraz podchodzenia do kasy. Po udanym teście w Warszawie sieć rozszerzyła tę możliwość na każdy swój punkt na terenie Polski. Wystarczy posiadać zainstalowaną aplikację, którą znajdziemy zarówno w Google Play jak i AppStore.

Aleksander Wasiura, kierownik kategorii paliw w Circle K Polska powiedziała:

Po udanym wdrożeniu rozwiązania w Warszawie postanowiliśmy rozszerzyć usługę na terytorium całego kraju. Dzięki nowej funkcji w aplikacji Circle K wizyta na stacji może odbyć się całkowicie bezkontaktowo.

Czytaj też: Tryb ciemny w wyszukiwarce Google może zawitać do komputerowej przeglądarki
Czytaj też: Google Pay w BOŚ Banku
Czytaj też: Znikające SMS-y w iPhone z iOS 14 to wynik błędu

Co istotne apka pozwoli nam nie tylko na płatność za zatankowane paliwo. Również za jej pomocą opłacimy myjnię automatyczną, jednak tylko w wybranych punktach. A dla miłośników programów lojalnościowych też mamy dobrą wiadomość. Założenie konta w aplikacji oznacza dostęp do programu lojalnościowego EXTRAClub i płynących z niego korzyści.