Reklama
aplikuj.pl

Tryb ciemny w wyszukiwarce Google może zawitać do komputerowej przeglądarki

google, tryb ciemny, dark mode

Tryb ciemny w wyszukiwarce Google nie jest żadną nowością dla użytkowników Androida, jednak wersja na komputer nadal nie ma tego motywu. Jednak wygląda na to, że wkrótce się to zmieni.

Tryb ciemny w wyszukiwarce Google na komputerach

W mobilnych aplikacjach Google mamy już możliwość zmiany motywu na ciemny, który odciąża nasze oczy zwłaszcza podczas korzystania z telefonu nocą. Ale Chrome czy sama wyszukiwarka na komputerze nadal nas razi, a firma wydaje się o nim zapominać, bo choć tryb ciemny uruchomimy na YouTube, bo sama przeglądarka go nie ma. A raczej nie miała.

Czytaj też: Premiera Samsungów Galaxy S21 coraz bliżej. Co o nich wiemy?
Czytaj też: Nowe informacje o Intel Core i9-11900K i pozostałych CPU
Czytaj też: Laptop Nokia wygląda jak do bólu typowy laptop

Portal 9to5google donosi, że w wyszukiwarce Google na komputerach odkryto już tryb ciemny, choć jest on obecnie we wczesnej fazie rozwoju, co pokazuje screen, który trafił do sieci. Nie wszystko jest jeszcze czytelne i dopracowane. Jednak to i tak dobra wiadomość, która pokazuje, że Google wcale nie zapomniało o użytkownikach, którzy długo siedzą przy komputerach.

Trzeba jednak pamiętać, że nie ma oficjalnego potwierdzenia, iż tryb ciemny faktycznie trafi do komputerowej wyszukiwarki. A jeśli nawet, to nie wiadomo kiedy to nastąpi.