Reklama
aplikuj.pl

Czy Cities Skylines 2 nie zniechęci graczy swoją zawartością?

cities skylines 2

Ogłoszono Cities Skylines 2! Znów będziemy budować ogromne miasta i nimi zarządzać. Czy jednak zawartości starczy dla każdego?

Cities Skylines 2 istnieje!

Jako nowoczesne podejście do gatunku budowania miast, Cities Skylines 2 pozwala graczom tworzyć i zarządzać miastami, które ożyją jak nigdy dotąd, wraz z pełnym systemem transportowym i ekonomią, bogactwem opcji budowy i dostosowywania, a także zaawansowanymi możliwościami modowania. Ujawnione podczas wydarzenia Paradox Announcement Show 2023, Cities Skylines 2 rozwija dalej gatunek budowania miast, pozwalając graczom tworzyć metropolie marzeń za pomocą najbardziej swobodnego placu budowy miasta na świecie.

Czytaj też: Xbox Series S nadaje się tylko jako toster?

Mariina Hallikainen, CEO Colossal Order, skomentowała dzisiejsze ogłoszenie: „Gdy Cities: Skylines pojawiło się osiem lat temu, podniosło poprzeczkę dla gier o budowie miasta i jesteśmy niesamowicie dumni z jego wpływu. Zbudowaliśmy prosperującą społeczność wokół Cities i wiele osób wprowadziliśmy do tego gatunku. Teraz, z latami zdobytego doświadczenia, możemy znów zrobić nowy krok naprzód w gatunku budowania miast, zarówno dla naszej społeczności jak i nowych graczy.”

Fredrik Wester, CEO Paradox Interactive, dodał: „Marka Cities jest ważną częścią katalogu gier firmy Paradox od ponad dekady. Cities: Skylines odniosło ogromny sukces, sprzedając się w milionach egzemplarzy, witając ponad 5,5 miliona nowych graczy tylko w zeszłym roku i kładąc podwaliny pod Cities Skylines 2. Dzięki niespotykanym dotąd możliwościom personalizacji i kontroli gracza, Cities Skylines 2 będzie nadal przesuwać granice możliwości budowania miast.”

Wystarczająca zawartość Cities Skylines 2?

Przygotowane przez uznane przez krytyków studio developerskie Colossal Order, Cities: Skylines wyszło po raz pierwszy w 2015 roku na PC. Przez ostatnie 8 lat gra rozrosła się na wiele platform z dziesiątkami DLC i ponad 12 milionami sprzedanych egzemplarzy. Dokładność i głębia symulacji zyskała uznanie profesjonalnych urbanistów, którzy wykorzystują Cities: Skylines do rozwiązywania rzeczywistych problemów.

Czytaj też: Sprzedaż PlayStation 5 wzrosła o setki procent

Jeśli Cities Skylines 2 nie zaoferuje chociaż połowy opcji, które znalazły się przez ostatnie lata w pierwszej odsłonie serii, to pierwsze opinie graczy na temat tej gry mogą być bardzo negatywne. Nikt nie będzie chciał bawić się w wybrakowanej produkcji, gdy poprzednia jest po prostu lepszym, bardziej rozbudowanym tytułem.